Бременност и анален секс

  • 32 876
  • 40
Здравейте! Тъй като имам проблем/втвърдяване на матката/ и доктора ми забрани да правя секс, а аз имам огромно желание, тъй като това продължава вече 2м., ме интересува знае ли някой как стои въпроса с аналния секс? Би ли могъл да ми навреди по някакъв начин?  EmbarassedИзобщо вреден ли е по време на бременност?Благодаря ви за отговорите предварително. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Не би трябвало да е!
Виж целия пост
# 2
След 1 несполучлива бременност и два пъти прокървявания през втората, постоянни контракции и болки, лежане до 5-ия месец на легло, дори и през ум не ми е минавало да изложа бебето си на риск само за едното ......Имало е моменти, в които съм била на ръба, но здравият разум или на мъжа ми или моя надделяваше. Естествено мъжа ми си получаваше своето, но аз не съм правила секс около година. После си наваксах естествено!Щом докторът те е посъветвал, мисля, че трябва да го послушаш!
Виж целия пост
# 3
Ами подозирам, че докторът е имал предвид всички форми на секс, защото то от самата възбуда се палучават контракции.  Thinking
Иначе и на мен сексът ми липсва, ама мъжът ми не ще и да чуе вече- с този корем....  ooooh!
Виж целия пост
# 4
Питай доктора за анален секс, няма да си първата. Щом желанието ти е голямо - престраши се!
Виж целия пост
# 5
След 1 несполучлива бременност и два пъти прокървявания през втората, постоянни контракции и болки, лежане до 5-ия месец на легло, дори и през ум не ми е минавало да изложа бебето си на риск само за едното ......Имало е моменти, в които съм била на ръба, но здравият разум или на мъжа ми или моя надделяваше. Естествено мъжа ми си получаваше своето, но аз не съм правила секс около година. После си наваксах естествено!Щом докторът те е посъветвал, мисля, че трябва да го послушаш!

Много правилно. После ще имаш време да си наваксваш Simple Smile. Щом докторът така ти е казал трябва да го послушаш. Според мен никакъв секс не бива да правиш.
Виж целия пост
# 6
на ена моя приятелка която караше тежка бременност и имаше забрана за секс Stop доктора и беше обяснил ,че самата възбуда предизвиква понтракций, така че по добре да не мисли даже за такива игрички Twisted Evil
Виж целия пост
# 7
Здравей, аз имах тежка бременост и не съм правила секс от началото до края. Щом докторът ти го е казал значи има предвид всички форми, включително и аналният. Както са ти казали момичетата от възбуденото състояние се получават контракции.
Мисля, че трябва да си наясно с приоритетите си. Износването и раждането на здраво бебе според мен са над всичко останало.
Виж целия пост
# 8
Потърпи още малко,
разбирам те напълно, но сега е по важно да направиш всичко възможно да износиш бебето. 
После ще наваксаш  Grinning
Но ако решиш да пробваш спазвай перфектна хигена да не си лепнеш някоя инфекция.
Виж целия пост
# 9
Според мен не рискувай!!!
Виж целия пост
# 10
На мен също ми забраниха всякакъв секс и то от самото начало на бременността Sad
По-добре не рискувай!
Виж целия пост
# 11
Здравейте! Тъй като имам проблем/втвърдяване на матката/ и доктора ми забрани да правя секс, а аз имам огромно желание, тъй като това продължава вече 2м., ме интересува знае ли някой как стои въпроса с аналния секс? Би ли могъл да ми навреди по някакъв начин?  EmbarassedИзобщо вреден ли е по време на бременност?Благодаря ви за отговорите предварително. Simple Smile

След като имаш втвърдяване на матката, както се изразяваш, проблемът е не в това как правиш секс, а в оргазмите. При оргазъм хипоталамусът ти отделя един хормон, наречен окситоцин и е възможно да се получи преждевременно раждане. Ако не друго, контракциите ще ти се увеличат, което пак си е опасно.
Така, че ти избираш какъв ти е приоритета - да износиш бебето, макар и незадоволена  Embarassed... или задоволена, но с риск за живота на бебето.
Виж целия пост
# 12
Според мен не рискувай, но все пак говори с твоя доктор!
Виж целия пост
# 13
Абсолютно забранено! newsm11
Няма значение по какъв начин стигаш до оргазъм, защото самия оргазъм причинява контракциите!
Виж целия пост
# 14
Здравейте! Тъй като имам проблем/втвърдяване на матката/ и доктора ми забрани да правя секс, а аз имам огромно желание, тъй като това продължава вече 2м., ме интересува знае ли някой как стои въпроса с аналния секс? Би ли могъл да ми навреди по някакъв начин?  EmbarassedИзобщо вреден ли е по време на бременност?Благодаря ви за отговорите предварително. Simple Smile
Ти сериозно ли питаш или си правиш майтап?Дано да е майтап,щото иначе не знам какво да кажа.И ако случайно не е майтап,добре ще е да знаеш,че при анален секс също се получават мускулни свивания на матката,което може да доведе до фатален край на твоята бременност.Когато една жена ще става майка,редно е да бъде по-отговорна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия