Стройко 2007

  • 3 190
  • 41
Ще продължи до 27.03.2007....

Ще го посетите ли?

Ние да - но последния ден...

Трябват ни интериорни врати, входна врата, кухня и още доста други неща...


Също така и втъклена преграда за баня  ooooh!

Надявам се да намеря всичко накуп там  newsm78

В Събота посетихме някакво строително изложение в Интер Експо Центъра, но никак не съм доволна - няма къде да се паркира!!!
Не че около НДК има...
Виж целия пост
# 1
Да, ще ходим 100% , но още незнам кой ден ще се организираме.

Трябват ми дограми най-спешно  Hug
Виж целия пост
# 2
може би ще ида още първия ден - на 21.03, че отдавна го чакам да почне
Виж целия пост
# 3
Аз се интересувам от щори,тип римски.Дали предлагат на изложението?  Отдавна не съм ходила. newsm78
Виж целия пост
# 4
АА и ние сега се чудим за дограмтата  newsm78
Но в най-скоро време ще трябва да се поръча, а искаме да ползваме кредит енергийна ефективност...


Обикновено може да има някакво намаление заради изложението...
Виж целия пост
# 5
Ще отида още първия ден сигурно. Ще правя ремонт на банята и на Стройко ще гледам за тези фирми.
Виж целия пост
# 6
Ако набележите нещо интересно, споделете  Simple Smile

Независимо дали за баня или кухня  Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ако набележите нещо интересно, споделете  Simple Smile

Независимо дали за баня или кухня  Simple Smile

Да, добре е да се "уговорим " така, защото ще си е голяма лудница със сигурност и дори и да идем, не може да обърнем внимание на всичко едновременно  Peace
Виж целия пост
# 8
И ние мислим да ходим,бяхме есента . Сега вече по-конкретно знаем какво ни интересува,някои неща сме купили.Интересуват ме кухни най-вече.С нетарпение очаквам да почне , поне входа е безплатен. Ходихме на изпожениети в Интер Експо Център - 2лв. вход, платен паркинг за колата. #2gunfire
Виж целия пост
# 9
Ще отидем.  Остана само ламината и ще отидем да разгледаме. В събота ходихме на изложението в Експо Центъра и намерихме фирма да ни направи окачения таван в банята и сме много щастливи, защото вече се бяхме отчаяли:)
Виж целия пост
# 10
Аз пиша като участник от "другата" страна. Имам фирма и доскоро участвах във всички строителни изложения. От две-три години "Стройкото" е панаир и по мое мнение не е сериозно изложение. Чисто професинално изложението в "Експо център" за сега е на ниво.
Иначе е хубаво защото има събрани много фирми на едно място и човек може по-лесно да се ориентира.
Колкото до това, което казва juli, аз съм доволна, че на Експо център има платен вход и е отдалечено от центъра, това е предпоствака, че отиват хора, които професионално се интересуват, а не само зяпачи и пенсионери, които се чудят с кого да се заядат
Виж целия пост
# 11
ТраЛаЛа , аз го посетих за да стана клиент на някоя от фирмите,
обаче не винаги получих внимание и информация, което ме изуми!

Да не говоря, че имаше хора, които с явно нежелание  и досада отронваха по дума за продуктите им!!!!

Надявам се на Стройко да е по-различно. Ако официалното облекло ще ми гарантира обслужването, ще отида с костюм , а не с дънки-маратонки (както според мен е нормално да се облечеш в събота, особено пък ако ти се налага да не си casual през седмицата)

Чесно казано ми писна от соц мислене, при което фирмите си позволяват да подбират и отсяват клиенти!
Виж целия пост
# 12
ТраЛаЛа, и аз смятам, че е непрофесионално да си подбираш клиентите по този начин. И на Стройкото не са само зяпачи и пенсионери. Много хора ходят там само за да събират идеи и наистина е лудница. Но днешната идея, утре ще стане проект и тези хора се превръщат в клиенти.

Samantha, ние сме имали повче късмет от теб в Експо центъра. Бяха изключително мили и любезни, въпреки нашето притеснение да не ни се смеят, че сме само за 3-4 квадрата окачен таван.
Виж целия пост
# 13
Еtomira , славабогу имаше и любезни при нас  Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Аз пиша като участник от "другата" страна. Имам фирма и доскоро участвах във всички строителни изложения. От две-три години "Стройкото" е панаир и по мое мнение не е сериозно изложение. Чисто професинално изложението в "Експо център" за сега е на ниво.
Иначе е хубаво защото има събрани много фирми на едно място и човек може по-лесно да се ориентира.
Колкото до това, което казва juli, аз съм доволна, че на Експо център има платен вход и е отдалечено от центъра, това е предпоствака, че отиват хора, които професионално се интересуват, а не само зяпачи и пенсионери, които се чудят с кого да се заядат
Напълно съм съгласна, но аз от страната на клиент. Иначе става като на женски пазар - лудница, и никой не ти обръща внимание.  #Crazy Аз съм изключително доволна от изложението в Интер експо.  А и самите фирми предпочитат този начин на работа, поне сериозните фирми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия