А ЗА "ФЛИРТЪТ"-какво ще кажете?

  • 1 844
  • 28
Здравейте,все за тази изневяра ,а пък се чудя за "ФЛИРТЪТ"какво ще кажете?
След снощният филм по Нова телевизия"Флирт за една нощ" се замислих-Какво ли точно е Флиртът?
Филмът между другото е супер,ако някои не го е гледал да си го намери.
Само дето аз нещо се по обърках с понятията.
флирт и изневяра
Та за това се реших да пусна тази тема и да видя Вие как ги търкувате и разбирате.
То за изневярата се изписаха толкова неща
Сега за Флиртът
Виж целия пост
# 1
Даммм, филмът и на мен ми хареса  Peace ...макар и с доста странен завършек  Crazy
А, иначе, флиртът си е доста обширно понятие- стана ясно, че за някои и целувката е изневяра, за други пък сексът за една нощ-не е...
Според мен, когато е в умерени количества е здравословен  Mr. Green /флиртът имам предвид, не сексът за една нощ  Simple Smile /
Виж целия пост
# 2
На мен като флиртаджийка ми харесва... Grinning
Само че отсрещната страна понякога се забравя и вижда подтекст, който не съществува...Затова трябва да се прилага внимателно, освен ако не целиш и продължение, де...
Виж целия пост
# 3
Имаше такава тема наскоро  newsm78
К' во за флирта - полезно е за здравето, и за самочувствието...стига да не се офлиртиш, де  Laughing
Не го слагам в графа "изневяра", но пък често води към нея...
Виж целия пост
# 4
Не съм гледала снощният филм за който говорите newsm78, но за мен флиртът не е изневяра .Флирт може да бъде дори поглед или  жест, зависи  ... Flutter
Виж целия пост
# 5
Не съм гледала снощният филм за който говорите newsm78, но за мен флиртът не е изневяра .Флирт може да бъде дори поглед или  жест, зависи  ... Flutter
newsm10
И аз така мисля ,а и е много здравословно да си пофлиртуваш  4470
Виж целия пост
# 6
 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 7
Хммм, зависи кой какво влага във флирта... ако не е пред очите на половинката всичко е ок и тогава наистина е здравословно...
Виж целия пост
# 8
Абе не е лош "ФЛИРТЪТ".Става,с лед,лимон и джус по желание.
А офлиртването зависи от настроението и също е по желание.
Та да попитам "ГОТОВИ ЛИ СТЕ ЗА ДОВЕЧЕРА"  http://www.vbox7.com/play:012564ca
Виж целия пост
# 9
А който не пие водка как да се подготвя за довечера Laughing
Аз пък не мисля,че флирта може да се класифицира в графа "изневери".Дори и пред очите на половинката да пофлиртуваш,пак не е кой знае какъв проблем Sunglasses.
Дали ще има продължение Thinking......ми то си проличава още
от първата секунда Sunglasses
Виж целия пост
# 10
А който не пие водка как да се подготвя за довечера Laughing
Със подръчни материали  Wink

Цитат
Аз пък не мисля,че флирта може да се класифицира в графа "изневери".Дори и пред очите на половинката да пофлиртуваш,пак не е кой знае какъв проблем Sunglasses.
Така си е стига половинката да го оцени като обикновен флирт
а не като "социален контакт" Sunglasses

Цитат
Дали ще има продължение Thinking......ми то си проличава още
от първата секунда Sunglasses
Е чак пък от първата... Thinking
Мисля че по скоро зависи на колко "ФЛИРТА'' си  Wink
Виж целия пост
# 11
Флиртът е нещо прекрасно.
Виж целия пост
# 12
Обичам да флиртувам, вдига ми самочувствието и настроението, иобщо не го слагам в графа изневери.
Само отсрещната страна трябва да е достатъчно умна да не си помисли нещо друго Mr. Green

П.С. Е тоз "флирт" с водката ще го пробвам Whistling
Виж целия пост
# 13
Че, кой не флиртува? Флиртуват дори тези ,които се правят на много порядъчни. Обичам да флиртувам и това съвсем не го смятам за изневяра, защото не влагам никакви чувства...Просто обичам да ме забелязват!!!! Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 14
Флирта,бих казала,че е освежаващ за собственото самочувстие...По-скоро е една закачка,но нищо повече Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия