Дъждът и разходките

  • 1 136
  • 18
Вече стана дума как се разхождаме в студ и сняг, а какво правите сега в дъжда?
Ние седим вкъщи и ни е гадно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
В Сф вече гръмотевиците спряха и напече.
Чакам бебка да се събуди и ще излезем поне за малко, още има слънчице.
Виж целия пост
# 2
Цитат на: bib.bib
В Сф вече гръмотевиците спряха и напече.
Чакам бебка да се събуди и ще излезем поне за малко, още има слънчице.
na men mi se vijda kasni4ko za razhodka! Thinking
Виж целия пост
# 3
Наистина е много гадно когато вали навън, направо сме с "вързани ръце". Като излезем навън каквото иска да прави, но в къщи е малък ад. Като не може да изразходва цялата си енергия и после кой го отнася - ние мамите , направо полудяваме. newsm77
Виж целия пост
# 4
При нас пък е задухал един силен южен вятър-пак не става за разходки.Преди малко излезнах на терасата,за да прибера прането и констатирах,че половината щипки са излетели... People Angel Добре,че поне дрехите си бяха там. Grinning
Виж целия пост
# 5
Цитат на: boo
Вече стана дума как се разхождаме в студ и сняг, а какво правите сега в дъжда?
Ние седим вкъщи и ни е гадно Rolling Eyes

Незнам защо се оплакваш, разбрах, че в Пловдив пече слънце в момента, само до обяд е валяло.
Виж целия пост
# 6
Цитат на: Valeria
Не знам защо се оплакваш, разбрах, че в Пловдив пече слънце в момента, само до обяд е валяло.

Ми оплаквам се...  Twisted Evil
Всъщност валя допреди час и половина. Сега се каня да излизам с детето на разходка. Но когато пишех, покапваше още  Wink
Виж целия пост
# 7
Аз сутринта тъкмо се бях сурнала  Grinning  да извеждам зверчето (ама найстина звяр мъчещ се от зъбоникнене) и то взе, че заваля като из ведро. А вчера лекичко покапваше, но ние бяхме на вън от 14.30 до 16.30ч. Но беше топло и приятно, а малчо под покривалото Laughing
Виж целия пост
# 8
И ние като вали си седим вкъщи и ни е гадно Sad Чат пат на терасата за малко, ама то там метър на метър ... Sad
Виж целия пост
# 9
Цитат на: maeva
При нас пък е задухал един силен южен вятър-пак не става за разходки

И при нас е така,не става дори и на терасата да излезем Imp
Виж целия пост
# 10
Ние в 14 ч. ходихме на консултация и още валеше. На Дани му харесва да е навън само като го намокри дъждът се понамръщи малко, но после заспа и спа час и половина. Имам една съседка детето и е на 1г. и бяха навън в най големия дъжд ходят през локвите и така всеки луд с номера си. #Milti
Виж целия пост
# 11
Цитат на: maeva
При нас пък е задухал един силен южен вятър-пак не става за разходки.

Абе духаше, ама ние излязохме - беше доста приятен топъл вятър - замириса ми на пролет!
Виж целия пост
# 12
Ако не вали силно слагам дъждобрана и излизам аз, не ме свърта Crazy  само в къщи, дяволите ме хващат ако не излезем поне за час.
Виж целия пост
# 13
Оф, омръзна ми това време. Първо луд сняг, после кучи студ и тъкмо се позатопли и аха да излезем, то пък дъжд заваля  Close  Искам вече да идва пролетта, да тръгнем на дъълги разходки, да си правим срещички ... ееех Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Интересно как ли процедират майките от градове като Сиатъл, Амстердам и въобще места където вали почти нон-стоп.... Thinking
Струва ми се, че не си стоят по цяла година вкъщи.....или бъркам... Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия