Следствен експеримент

  • 1 363
  • 26

Анкета

Какъв е вашият избор?

Опции:

Провокиран съм, а дойдох уж да ви провокирам... Но човек не винаги успява да направи това, което иска.
Сега ще кажете "А що щеш тогава още тук?", на което ще отговоря "Ми де`а знам, писна ми да си чопля носа, реших тук да си губя времето, а вие какво - докторат ли пишете?"... Мда, такъв съм си аз, с миришещи чорапи, черни точки, жълти зъби, отделящ шумно газове... Абе с две думи - един такъв симпатичен...

К`во щях да питам? А, да! Трябва да избирате между два типа мъже, значи. Има и трети и четвърти, ама сега не се сещам. Та такаааа. Имаме висок, строен, синеок, русокос, мускулест, потентен, любезен, възпитан, от скандинавска страна... До тук прочетохме минусите. Има един единствен плюс - сиромах е човекът. Работи на риболовно корабче, или на нефтена платформа, к`вот` ви скимне там.
Имаме и друг тип - мургав, многоженец, невъзпитан, възприема ви като добитък, предпочита аналния секс, с шкембе, почти без зъби (липсата е заместил със злато), мляска, пуши миризливи пури (само той си ги харесва), и той се занимава с петрол, ама платформите и кладенците са негови. Заможен...

Какъв е вашият избор?

Възможни отговори (абе как се пуска анкета тук?):
а) взимам си аз русото и ще си гукаме с него
б) аз си падам по черничкото, даже на пуканките само "негърчетата" ям
в) не ми трябва беден, ще вмема мангизлията и ще го търпя, к`во да пра`а
г) абе, чшшш, Стоене, ти докога ще ни тормозиш, бре, урсус такъв!
д) малее, Стоенчо, ще те изпапкам, мама! Кат` порасне щерката на теб ще я дам
е) аз не прочетох темата, щот` на тоя темите не ми харесват...
Виж целия пост
# 1
Забравих да напиша, че темата е сеирджийска, много ясно. Ако бях социолог, щях да ви търся по телефоните, ама не съм. Аз съм сеирджия, ахъ! Аре, сега вадя бирата и почвам да ви дебна, пък вие каквото покажете - все е кяр...
Виж целия пост
# 2
Тема се пуска като погледнеш първия си постинг и натиснеш бутон "добави анкета"
Виж целия пост
# 3
Тема се пуска като погледнеш първия си постинг и натиснеш бутон "добави анкета"
същото щях да пиша и аз Wink
Виж целия пост
# 4
Ша си взема русото,щот съм блондинка. Mr. Green
А и русо гладно нема!
Виж целия пост
# 5
Ми, тъй кат гледам май щях да остана "стара мома" Blush
Виж целия пост
# 6
Не ми требе беден, ще си го взема мангизлия и ще го затрия  Joy.
Виж целия пост
# 7
Не ми харесват и двата варианта, пък Crossing ArmsПовече клоня към русото, че от него може да излезе нещо, ама от тоя шкембелията бЕгам.
Виж целия пост
# 8
Взимам си русото- е взех си го...
Виж целия пост
# 9
И аз май стара мома ще остана при предложения избор.
Не харесвам руси мъже. Може да са синеоки, но с тъмна коса и нормален, а не белезникав тен. Скандинавците ми идват прекалено бели. Не харесвам и другия посочен вид. Моя си ме кефи най-много. Аз и затова съм го избрала де. Висок, строен. Не е рус. Бъдещ зъболекар. Кво повече да искам?
Виж целия пост
# 10
Ама много буквално приемате всичко дееее!!! Ами написах ли аз, че има и други, ама хипотетично ще избирате между двата вида? Я да проверим, написах ли? А? А?
Ама ти си гласувала, че ще ме папаш, нали Simple Smile (подмаз-подмаз)
Виж целия пост
# 11
Еми значи ще оставам стара мома тогава. Трябваше и тази опция да сложиш в анкетата, та да е достоверна извадката после.

Иначе чакам да ми пратиш снимка и ще ти призная на ЛС как съм гласувала после. smile3534
Виж целия пост
# 12
Въх Стоенчоуууу
из основи мъ разтърси, рожбе?!

КъФ тоз Ожас, къФ тоз избор ма майка  ooooh!

Провокиран съм, а дойдох уж да ви провокирам...
 Мда, такъв съм си аз, с миришещи чорапи, черни точки, жълти зъби, отделящ шумно газове... Абе с две думи - един такъв симпатичен...

К`во щях да питам? А, да! Трябва да избирате между два типа мъже, значи. Има и трети и четвърти, ама сега не се сещам. Та такаааа. Имаме висок, строен, синеок, русокос, мускулест, потентен, любезен, възпитан, от скандинавска страна... До тук прочетохме минусите. Има един единствен плюс - сиромах е човекът. Работи на риболовно корабче, или на нефтена платформа, к`вот` ви скимне там.
Имаме и друг тип - мургав, многоженец, невъзпитан, възприема ви като добитък, предпочита аналния секс, с шкембе, почти без зъби (липсата е заместил със злато), мляска, пуши миризливи пури (само той си ги харесва), и той се занимава с петрол, ама платформите и кладенците са негови. Заможен...

Между теб  #Crazy и тез убустници  Sick
лесбийка си станах

Онуй бедничкото,
ако не беше бозавко - ша го праа да умирга,
че и милионер ша стане,
сал как' Мина да го фане  bowuu

А за онуй - мургавеляка
мнооууу си писал, бе батенце
на първия час, гуй премазал валяка
ша сАм вдовичка Мина, станала Златенце
Виж целия пост
# 13
Иначе чакам да ми пратиш снимка и ще ти призная на ЛС как съм гласувала после. smile3534
Да бе, снимка! И как ще ходя после на зъболекар? Със страх, нали... Тц, каквото кажеш друго - твое е, ама снимка...
Виж целия пост
# 14
Снимката е за мен бе душо, не за зъболекаря. Споко. То без снимка кво друго да кажа?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия