Въпрос за ушичките на бебчо?

  • 1 026
  • 19
Здравейте,
искам да Ви попитам, когато къпете бебетата си, внимавате ли да не им влезне вода в ушичките. Аз в началото като го къпех внимавах, но той вече много се радва и движи във водата и в ушичките му влиза водичка, а е само на месец и 20 дни. Дали е опасно?
Виж целия пост
# 1
Колкото и да го пазиш все влиза по малко,но после ги подсушаваме с бебешки клечици.Моето бебче също много се върти.
Виж целия пост
# 2
подсушавай ги редовно и предполагам, че няма да има проблем Peace
Виж целия пост
# 3
И аз мисля, че не е никакъв проблем като се мокрят при баня. Все пак 9 месеца все във вода са киснали тия ушета  Laughing Ние пък досега никога не сме ги пазили и си поливаме на общо основание. Даже да си призная и доста рядко ги подсушаваме с клечка.  Embarassed
Виж целия пост
# 4
И аз мисля, че не е никакъв проблем като се мокрят при баня. Все пак 9 месеца все във вода са киснали тия ушета  Laughing Ние пък досега никога не сме ги пазили и си поливаме на общо основание. Даже да си призная и доста рядко ги подсушаваме с клечка.  Embarassed
Абсолютно!То пък и мойто диване вече така пляска,че не само ушите,ами и аз излизам по-мокра от нея от банята.  bath1
Виж целия пост
# 5
Колкото и да го пазиш все влиза по малко,но после ги подсушаваме с бебешки клечици.Моето бебче също много се върти.

И при нас е така Simple Smile
Виж целия пост
# 6
по принцип внимавам, но и да се намокри не ммисля че е проблем
Виж целия пост
# 7
Колкото и да го пазиш все влиза по малко,но после ги подсушаваме с бебешки клечици.Моето бебче също много се върти.

И при нас е така Simple Smile
Peace
Виж целия пост
# 8
След като на мен не ми влиза вода в ушите, когато се къпя, не би трябвало да влиза и в ушите на детето.
Виж целия пост
# 9
Не съм пазила стрикто,но после задължително подсушавам.
Виж целия пост
# 10
сега се сетих ,че гледах един документален филм,в който показваха как бебчетата под 6 месечна възраст могат да плуват инстинктивно итам си плуваха под водата с напълно потопени ушички.
Виж целия пост
# 11
Ушите му по време на баня винаги са под водата, пък досега проблеми не е имал.  Peace
Виж целия пост
# 12
И колкото да внимавам пак влиза вода. После ги подсушавам и досега сме нямали проблеми.
Виж целия пост
# 13
Аз също много внимавам с тия ушета понеже знам че не е добре да влезне водичка.
Ако малко ги намокря винаги ги подсушавам и досега сме нямали проблем.
Виж целия пост
# 14
и на моя бебчо всяка вечер му се пълнят ушичките с вода,но след като го изкъпя му ги подсушавам с      детски тупфери с ограничител
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия