Каква Ви беше първата кола??

  • 4 537
  • 74
Каква беше първата Ви кола след като взехте шофьорска книжка?
Имали ли сте ПТП-та с нея?
Моята първа кола след шофьорската епопея беше едно малко сладко пежо 205 бензинка което много си обичах и с което бях свикнала толкова много. И сега като видя 205-ца ме навяват едни такива приятни спомени... Grinning Grinning
Виж целия пост
# 1
Червена
Виж целия пост
# 2
Жигула.
Но когато взех книжка в далечната 90г. нямаше голям избор.
Виж целия пост
# 3
Полско фиатЧЕ
ехее, каква емоция беше с него....
Виж целия пост
# 4
Пежо 306 бензин едно и осем инДЖекцион  Mr. Green

Ударих я няколко пъти, да. Едно от пе те петата се случи към полунощ. От другата кола слязоха 4 мангала, които бяха доста нервнички и агресивни. Аз бях сам... Малко след удара до мен спря бмв седмица, слязоха 3 момченца със средно тегло 110 кг и ми казаха да си тръгвам. Те щели да се погрижат за другото ....
Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Опел капка - като се сетя сега колко хубави моменти съм имала с нея Laughing
Виж целия пост
# 6
ЗАЗ 968М
Резедав, чисто нов и лично мой. bowuu На него се научих да карам. Който е карал ЗАЗ, знае за какво говоря.
Виж целия пост
# 7
Москвича на баща ми  Laughing Лично  моя имам чак сега Wink
Виж целия пост
# 8
москвич12 през 94 г беше
Виж целия пост
# 9
на баща ми-москвич 12, охра Laughing
моя-клио
Виж целия пост
# 10
Шкода...първа и настояща- мъжо уж ми я взе, докато се науча и хей ме на, вече 4-та година си я търкалям. ПТП нямам...почти  Mr. Green / ако се брои леко спиране в колата зад мен при паркиране и 3-4 пъти слухово паркиране в ограда  Joy /
Виж целия пост
# 11
първата ми кола беше митсубиши.повече японско не карам.частите са много скъпи.сега имам ауди в4.малко е старичка-95г.,но иначе е супер на външен вид.
Виж целия пост
# 12
GOLF ІІ - дизел  Wink без хидравлика и др. екстри , ама за тогава - 98 - 99 г. си беше направо супер ... Веднъж му одрах веждата в една от тези каменните саксии  Laughing
Но така или иначе не харесвам WV  Sick
Виж целия пост
# 13
вартбург
Виж целия пост
# 14
Беше 1999година - карах Опел Кадет, много сладурски  Heart Eyes Малък, лесен за паркиране (за който може), но все не можех да го паркирам и вратите му всеки ден добавяха я по някоя драскотина, я някое хлътване. Дъщеря ми (тогава на 6) всеки ден докладваше на приятелките ми с въздишка "Мама пак накъдри колата"  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия