Закуска на 1г.бебе

  • 2 520
  • 20
Искам да ми дадете идеи за закуска на дъщеря ми, която е на 1г. и попарите и омръзнаха,а юфка и кус-кус не обича и не яде. Пробвала съм и овесени ядки, но и тях не ги одобри. Сега започнах кисело мляко но и следобед го яде и ме е страх да не и омръзне и то, че тогава вече незнам какво ще яде това дете.
Виж целия пост
# 1
Аз правех на малката за закуска бисквити с кисело мляко , няколко плода и парче сирене, всичко това смляно с пасатора. Много й харесваше, яде я до късно, личната ни лекарка подкрепяше таз кашица Simple Smile))
Виж целия пост
# 2
Моят младеж яде филии с кашкавал,
сирене, масло, пастет, крема.
Нарязвам на малки кубчета, давам му
чинийката и той си се храни. На 11 месеца е.
Виж целия пост
# 3
На 11м. се храни сам???? Немога да повярвам
Виж целия пост
# 4
Ще опитам твойта кашица
Виж целия пост
# 5
Ние обичаме да си хапваме грис като прибавям някакъв плод- настъргана ябълка, банан или от компот. Peace
Виж целия пост
# 6
Пробвай АМ или прясно мляко с бисквити, козунак, кекс!
Виж целия пост
# 7
Сандвичите с кашкавал бяха хит!!!  Praynig
Сега се върнахме на попара с чай. baby_neutral
Виж целия пост
# 8
Нарязвам на малки кубчета, давам му
чинийката и той си се храни. На 11 месеца е.
това нещо истина ли е newsm78 немога да повярвам
казват че в днешно време децата се развиват бързо ама чак толкоз
Виж целия пост
# 9
Синът ми обича корнфлейкс с прясно мляко. Вземам му на Nestle +extra vitamin C.
Виж целия пост
# 10
Корнфлекс с мляко, бисквити с кисело мляко, хапки със сирене, с кашкавал
Виж целия пост
# 11
Нарязвам на малки кубчета, давам му
чинийката и той си се храни. На 11 месеца е.
това нещо истина ли е newsm78 немога да повярвам
казват че в днешно време децата се развиват бързо ама чак толкоз
не сте пробвали  може би Simple Smile на 11 месеца детето може да взима с пръсти и да си слага хапките в устата.
аз също бих предложила такава закуска. След годинката може и да си ръфа само филията.
Виж целия пост
# 12
Нарязвам на малки кубчета, давам му
чинийката и той си се храни. На 11 месеца е.
това нещо истина ли е newsm78 немога да повярвам
казват че в днешно време децата се развиват бързо ама чак толкоз
не сте пробвали  може би Simple Smile на 11 месеца детето може да взима с пръсти и да си слага хапките в устата.
аз също бих предложила такава закуска. След годинката може и да си ръфа само филията.
Peace И ние сме така, но предпочитам аз да ги обслужвам, защото правят голяма бъркотия.
За закуска им давам - филия със сладко или с кашкавал, кифла или кроасан, ако съм правила нещо домашно-кекс, сладкиш и др.
Виж целия пост
# 13
Опитвала съм и прясно мляко с бисквити но тя щеше да си изкара червата. Но за кекс не се бях сетила ще опитам
Виж целия пост
# 14
Освен всичко написано досега бих добавила: кроасан с мляко, кашите на Слънчо- бисквитена с банан, какаова...;кремче с настъргани плодове /банан,ябълка.../,някои деца папкат даже закуски /не и моите обаче/!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия