секция-цветове

  • 1 455
  • 14
аз пак с обзавеждането на детската ще ви занимавам  Tired
харесали сме си ето тази секция http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=17 … subcat=&show= обаче искаме да е в други цветове /мъжо иска и да е по възможност като "дървена" а не ламинирана,защото едва ли ще я сменяме в близките 10ина години  Crazy . ама на мен ми се струва, че няма да стои добре/.
какви цветове мислите, че ще подхождат и за момчешка, и за момичешка стая? стаята е бледозелена в момента. колебая се между бледозелено, бледожълто и бяло. и оранжево и бяло /ама май много ярко ще стане така/  newsm78 приемам и предложения за "дървесни" цветове  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
1. Стаята се пребоядисва по-лесно и за по-малко пари, отколкото да подмениш обзавеждане, така че трябва да си харесаш цвят за мебелите
2. На резеда страшно отива и венге, и избелен дъб /светло дърво/, но светлото ще се поддържа по-трудно, а венгето е малко мрачно за детска /но ако само този мебел е венге като акцент, няма да тежи/
3. може да направиш някаква веселяшка комбинация цикламено-резеда-оранжево, която е уни-секс /добра е и за момиче, и за момче/
4. АЗ ЛИЧНО бих се спряла на ярка комбинация, защото не мисля, че след 10 г. няма да е актуална. Пубертета по принцип е мрачен период - защо децата да не се събуждат сутрин в малко по-оптимистична обстановка, която да тушира тинейджърските им драми?
Виж целия пост
# 2
....бледозелено, бледожълто и бяло....
Това ми звучи много добре! А може и бледо лилаво с бледо жълто, или бледо лилаво с бледо зелено...."по дървесни" не си падам!
baibibi много точно е казала това за стаята - можеш да я пребоядисаш и догодина, но мебелите едва ли ще ги смените...
Виж целия пост
# 3
Може секцията да я направите от малко по-тъмен дървесен свят, а вратите-от този, светлия, който е в момента, като по-тъмни оставите трите леви долни вратички и трите чекмеджета. Мисля, че сега е ненужно шахматна.
Аз бих сложила и още поне 1-2 вратички на откритите полици, за да не събират прах. По принцип не обичам отворени библиотеки заради праха по книгите, който трудно се чисти.
А що се отнася до цветовете на стаята в пубертета-вярвай ми -въобще няма да се виждат! Синът ми е на 2 год. и вече сме започнали да лепим какви ли не плакати и картинки къде ли не. А и каквато и да е секцията никога на един тийнейджър няма да му хареса  Joy
Виж целия пост
# 4
Може секцията да я направите от малко по-тъмен дървесен свят, а вратите-от този, светлия, който е в момента, като по-тъмни оставите трите леви долни вратички и трите чекмеджета. Мисля, че сега е ненужно шахматна.
Аз бих сложила и още поне 1-2 вратички на откритите полици, за да не събират прах. По принцип не обичам отворени библиотеки заради праха по книгите, който трудно се чисти.
А що се отнася до цветовете на стаята в пубертета-вярвай ми -въобще няма да се виждат! Синът ми е на 2 год. и вече сме започнали да лепим какви ли не плакати и картинки къде ли не. А и каквато и да е секцията никога на един тийнейджър няма да му хареса  Joy

Само да добавя, че можете оптически да разделите секцията на два цвята, та всяко дете да си знае неговите си отделения.
Виж целия пост
# 5
олеле плакати не давам да ми се лепят по секцийката  Naughty а мъжо от сега се е заканил, че не дава да се рисува hahaha
аз като тинейджърка никога не съм обръщала внимание на секцията, някак не съм я забелязвала. за сметка на това, целите стени и вратата бяха в плакати  Crazy
благодаря ви момичета за отговорите   bouquet
baibibi, аз смятам след време някакъв допълнителен гордероб или шкаф да взема, а не искам от двете страни да е еднаква. а иначе аз цветовете на стените си права, но на мен зеленото ми харесва, евентуално по-нататък може да го сменим с оранжево или жълто. а може и с тапети - да може да се забождат с карфици плакати  ooooh!
Виж целия пост
# 6
Херелина, а тази фирма има ли салон някъде да се види и пипне в София? Много харесах една маса, но по снимка само....
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=34 … subcat=&show=
Виж целия пост
# 7
имат http://www.yavor-bg.com/index.php?menu=partners&regid=11
ама не знам дали може да си избереш цвят и размер - за тази секция специално ми казаха - не  Shocked и аз съответно ще я поръчам другаде
Виж целия пост
# 8
10-х! Е, ако не може и аз ще я крадна, пък, кв'о! Те да не са я измислисли сами, я?! Все са я видяли отнякъде!
Виж целия пост
# 9
Значи питах и се оказа, че българските мебели Явор се внасят от Полша    #Crazy или Китай   #Crazy Close Twisted Evil и затова няма възможност за промяна в цветовете !
Виж целия пост
# 10
еми не знам защо - аз бях останала с впечатлението, че това е БГ марка, при това от много години  Thinking и чак сега като се зарових видях туй нещо- което в голяма степен обяснява ниската цена. според мен е тъпо да не можеш да си поръчаш изменения в размерите /дребни/ или поне в цветовете, ако не друго. ама това е положението.  Rolling Eyes пък може и по-добре да е така-поне вяма да са с полско качество
Виж целия пост
# 11
Аз съм решила да е или в бледо оранж+ бледо жълто или бледо зелено+бледо жълто - ще е унисекс Wink
Виж целия пост
# 12
Аз съм решила да е или в бледо оранж+ бледо жълто или бледо зелено+бледо жълто - ще е унисекс Wink
и ние стеснихме избора до тези варианти.  Grinning
а какво ще кажете за белият плот на бюрото? не ми се вижда хич практично  newsm78
Виж целия пост
# 13
Не е практично, но и другите светли цветове също не са - то флумастери, то пластелини , мастило....и какво ли още не. Но има едни ламинирани или гумирани предпазители за бюра, дето съм ги виждала по книжарниците, а сигурно и при магазини за офис-обзавеждане ги има - като карта на света и други картинки. Страхотни са  Peace
Виж целия пост
# 14
  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия