Соево АМ откъде?

  • 494
  • 3
На моето бебче  предписаха Нутрилион соя, защото има непоносимост към кравето мляко, аз кърмя, но ми се иска да въведа соевото за да го включа в асортимента от твърда храна. В доста магазини проверих и никъде нямаха соево АМ.
Моля да ми кажете къде в София или Пловдив мога да намеря това или друго соево АМ, благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Когато моето бебе имаше непоносимост също му изписваха какви ли не специални млека, включително и соево. Тогава четох много и питах навсякъде и разбрах нещо много важно - НЕ на соевите млека. Те много повече вредят, отколкото помагат. Ако детето ти има АБКМ, то със сигурност положението ще се влоши след соевото мляко.
Моя случай се оказа лактозна непоносимост, толкова  силна, че спрях да кърмя и минахме изцяла на АМ - АЛ 110. След почти 2 мес.ядене само на това мляко проблема отшумя, детето порасна и сигурно израсна непоносимостта и започна да се храни с нормално АМ.
Така че, съветвам те - не спирай кърмата в ниакъв случай. Просто пробвай да дохранваш с безлактозно мляко. АЛ 110 знам че е много добро.
Успех!
Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 2
Когато моето бебе имаше непоносимост също му изписваха какви ли не специални млека, включително и соево. Тогава четох много и питах навсякъде и разбрах нещо много важно - НЕ на соевите млека. Те много повече вредят, отколкото помагат. Ако детето ти има АБКМ, то със сигурност положението ще се влоши след соевото мляко.
Моя случай се оказа лактозна непоносимост, толкова  силна, че спрях да кърмя и минахме изцяла на АМ - АЛ 110. След почти 2 мес.ядене само на това мляко проблема отшумя, детето порасна и сигурно израсна непоносимостта и започна да се храни с нормално АМ.
Така че, съветвам те - не спирай кърмата в ниакъв случай. Просто пробвай да дохранваш с безлактозно мляко. АЛ 110 знам че е много добро.
Успех!
Бъдете здрави!
аз мога да кажа от личен опит:първо- всяко дете е различно и всяко дете приема по различен начин дадено мляко.;второ-ако детето е с АБКМ,АЛ 110 няма да му помогне.
моето дете първо беше на такова мляко и не й помогна.след всички диетични млека точно соево мляко й помогна.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за отговорите и да поясня- детето е с непоносимост към БКМ и д-р. Лазарова предписа Нутрилион соя. Аз нямам никакво намерение да го отбивам, само исках да въведа соевото мляко, за да разширим асортимента от твърди храни - да правя грис и т.н. Попрочетох тук-таме аргументите против соята и затова не смятам да минаваме на соево мляко, а само да го въведа в менюто и да го предлагам от време на време.

И все пак - някой би ли ми казал къде точно може да се намери?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия