Гледахте ли "300"

  • 4 458
  • 31
Ние в събота!

Доста ефектен беше!
Но честно казано отсечените глави ми дойдоха малко в повечко по едно време  Mr. Green

А така като се замисля в салона имаше доста малки деца  #Crazy
Виж целия пост
# 1
и ние  Grinning
на мен много ми хареса.заслужава си да се гледа  Peace
Виж целия пост
# 2
Снощи. Хубав филм. Все едно гледах комикс. Спартанците много готини бяха Wink
Хареса ми повече от "Троя" дори.
Виж целия пост
# 3
Снощи. Хубав филм. Все едно гледах комикс. Спартанците много готини бяха Wink
Хареса ми повече от "Троя" дори.

еми то само мускулести мъже бяха,как да не му харесат на човек  Mr. Green
Виж целия пост
# 4


оооооооооо
Виж целия пост
# 5
Струва си да се види май  Laughing
Виж целия пост
# 6
 Да, два пъти. Много е хубав.
Виж целия пост
# 7
Хехехех! Вкъщи вече е гледан около 10 пъти... от мъжа, не от мен.  Joy
Виж целия пост
# 8
Не ми хареса. Макар да са предали правдиво историческите факти, има "много приказки, мили деца".
Ако искате реалистична и стойностна историческа сага, гледайте "Небесно царство" (Kingdom Of Heaven).
Виж целия пост
# 9
на мен пък,''Небесно царство'' не ми хареса толкова.въпрос на вкус  Peace
Виж целия пост
# 10
        [/url]  

Невероятен филм, малко ефекти от  Матрицата имаше, но иначе е супер Peace
И според мен "Небесно царство" е пълна боза
  Sick

Виж целия пост
# 11
Не ми хареса. Макар да са предали правдиво историческите факти, има "много приказки, мили деца".
Ако искате реалистична и стойностна историческа сага, гледайте "Небесно царство" (Kingdom Of Heaven).

и на мен ми хареса. имаше и шегички които бяха готини макар че на мен лично малко не ми се вписваха в цялото настроение на филма.
колкото до "небесно царство" - идеята на филма е много добра, но орландо блум изпортва нещата. не е чак толкова добър актьор за да "понесе" цял филм на гърба си. въпреки това филма заслужава да се гледа заради идеята която носи и заради играта на едуард нортън Peace
Виж целия пост
# 12
Не мога да направя сравнение между двата филма. "Небесно царство" едвам го изгледах, изобщо не ми хареса. Гледах документален филм за битката при Термопилите и все търсех някакво отклонение на филна от историята, но не намерих. Филма ми хареса страшно много и си мисля, че това е началото на едно ново кино Wink
Виж целия пост
# 13
Гледах 300 и не ми хареса.
Виж целия пост
# 14
Ние ходихме на кино с мъжа ми и сина ми, който е на 9 год. На всички много ни хареса ние често ходим на кино. Сега чакаме да пуснат "Карибски пирати"3
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия