Зимафлуор?

  • 1 145
  • 22
Лекаря ми предписа да пия Зимафлоур 4 x 1 табелтка от 0.25 мг. но се чудя дали да ги започвам?  newsm78 Някои казват,че били вредни а нали уж са за това да не се развалят много зъбите на бременната?  newsm78 Кажете вие пиете ли или пили ли сте? 
Виж целия пост
# 1
Не съм пила, нито смятам да давам на бебчо, това се отрича по цял свят вече, флуорът се оказва съвсем не така полезен, както се е смятало в миналото. Има много статии по въпроса, потърси в библиотеката.  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз пия от 2-3 седмици по 1 таблетка Зимафлуор, но сега погледнах, че се води от 1 мг.(тоест същото количество като твоето).На мен също ми го изписа гинеколожката, а около мен имам две приятелки, раждали през последната година, които също са пили от него. Мисля, че няма нищо страшно-на мен ми казаха до края да го пия! Успех!
Виж целия пост
# 3
И на мен лекаря ми изписа Зимафлуор по една таблетка дневно. Било хубаво да се приема, ама аз не го пия много редовно. Зъбите са ми много здрави засега, но като родя ще видим.
Виж целия пост
# 4
Не съм пила,нито давам на детето сега PeaceЗъбите ми са перфектни!
Виж целия пост
# 5
Не съм пила, не съм давала на малкия. Когато има противоречиви мнения за нещо - не рискувам.
Виж целия пост
# 6
Сега се сетих за много добър пример - Матерната се изписваше масово - много полезна за майката и бебето, бла-бла...
Сега е забранена в целия свят...
Виж целия пост
# 7
Ами аз го пия от самото начало. По принцип съм много зле със зъбите и още в началото го споделих с моя д-р и той ми го изписа по 1 таблетка от 1мг Confused Сега за първи път виждам тук ,че го отричали?! newsm78
Виж целия пост
# 8
То и аз чух ,че го отричали и за това питам  newsm78
Виж целия пост
# 9
Не съм пила. Давах на малката около 2 месеца и после спрях. Не знам дали вреди, прекалено противоречива информация изчетох, но мисля, че по няма да навреди без него, отколкото ако се окаже, че е вреден.
Виж целия пост
# 10
И аз не съм пила, няма и на детето да давам.
по няма да навреди без него, отколкото ако се окаже, че е вреден.
Peace
Виж целия пост
# 11
Не съм пила и на детето не съм давала.
Виж целия пост
# 12
Пих го от 5-я месец, по една таблета от 1мг дневно! Незнаех че се отрича  Thinking
Виж целия пост
# 13
Аз пиех по една таблетка дневно, но не ги пих 3 мес. , а 2
Виж целия пост
# 14
Пих,не знам ефект имало ли е
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия