Вечер ми става лошо...

  • 22 275
  • 16
Здравейте бъдещи мамчета, аз съм в 10-11 седмица и всяка вечер към 17-18ч. ми става лошо, предполагам че е свързано с това, че по същото време вдигам температура - 37,2С. Лекарката ми каза, че такава температура била симптом на ранната бременност, но аз се чудя докога ще продължава. При Вас как е?
Виж целия пост
# 1
Спокойно, и при мен беше така- и аз бях с вечерно, а не със сутрешно прилошаване. Ако си на работа, си вземи отпуск и си почини малко.
Виж целия пост
# 2
Нормална е тази температура не се притеснявай.Наблюдавай дали се повишава Т,ако не няма опасност.Аз до 3 месец поддържах 37-37,3  Simple Smile Падаше ми кръвното и затова ми ставаше лошо,за да не повръщам спрях да ям много неща. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Здравей Ina-bobolina! Не мисля, че има за какво да се притесняваш. Малко сме явно бъдещите мами с "вечерно" неразположение, не сутрешно.
Аз също съм така. Вече съм в 16та седмица и мога да кажа, че нещата започват леко да отшумяват.
При всички случаи обаче, май нашия случай е за предпочитане, поне денем сме малко по-активни. Въпреки че в началото на мен денем ми се спеше ужасно, вечер ми се гадеше.... Въобще - гадна работа. Sick
Няма страшно и това ще мине!
Горе главата и леко бременеене!
Виж целия пост
# 4
Много Ви благодаря момичета, хубаво е да разбереш, че някой друг освен теб се е чувствал по този начин.  Grinning
П.П. Между другото, как си сложихте стикерчето в коя седмица сте в момента?
Виж целия пост
# 5
Ina-bobolina и аз да те успокоя Simple Smile  Аз също съм с вечерно гадене, макар че понякога и през деня се чуствам зле, поне не съм повръщала засега. Това което при мен е по-интересно, че много често имам сладък вкус в устата  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
И с двете ми бременности ми ставаше само вечер лошо!
Споко - не си само ти  Flutter .
Опитай да разбереш от кои храни ти е по-добре на стомаха и ги яж само тях. Това е цялата философия на положението.
Успех:).
Виж целия пост
# 7
и на мен ми ставаше лошо вечер като по часовник в 18.00ч., повръщах.
Виж целия пост
# 8
Ааааа, ДесиДим, моля, моля Wink Какво значи малко сме - ами от нашите юлски мами само 3 или 4 бяха със сутрешно гадене. Всичко останало беше под "ножа" главно вечер. И доколкото съм чела из форума, май при повечето е вечер. И, за да направя "научно" заключение мога да кажа, че това може да се дължи на факта, че животът ни е така подреден, че оставаме "насаме" с организмите си вечер и тогава те решават да ни покажат "Как се става мама" Wink Честно, не пледирам достоверност, но може просто съвременния начин на живот да носи определена вина за главно вечерното неразположение при повечето от нас. Thinking
Виж целия пост
# 9
Спокойно и аз бях така, гадеше ми се вечер а не сутрин.Някъде към 14 седмица изчезна гаденето
Успех Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Здравей ina-bobolina, май наистина повечето сме с вечерно гадене, така че не се притеснявай. Всъщност моето вече май премина напълно.
А за лентичката- моята изглежда също като твоята, само че не съм я сложила, защото ме обърква. Като я наглася според термина (06.09) излиза, че съм в 11 седмица, в онзи руски сайт излиза, че съм в 12 седмица, а по пои изчисления съм в 10 Confused:  Confused:  Confused:
Виж целия пост
# 11
И на мен ми прилошаваше вечер, а не сутрин. Температурата не съм си мерила, може би защото не ми беше чак толкова зле и не ми е хрумвало.
Виж целия пост
# 12
Може би и аз ще те успокоя - в 11-та седмица съм, а ми се гади денонощно. Вечер ми е най-зле, нощем не мога да спя от гадене, така съм вече повече от месец.
Крепи ме само мисълта, че скоро гаденето ще свърши  Wink
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Assinka
И, за да направя "научно" заключение мога да кажа, че това може да се дължи на факта, че животът ни е така подреден, че оставаме "насаме" с организмите си вечер и тогава те решават да ни покажат "Как се става мама" Wink Честно, не пледирам достоверност, но може просто съвременния начин на живот да носи определена вина за главно вечерното неразположение при повечето от нас. Thinking


В началните месеци от бременността си и аз много разсъждавах по въпроса защо ми е лошо и ми се гади вечер,  а не сутрин.
Сутрешното гадене почти и не разбрах какво представлява, но вечер беше един малък.... какъв ти малък, един голям кошмар.
Тогава стигнах до извода, че може би има значение и умората- сутрин сме относително свежи, вечер след н-часа работа и напрежение, организмът ти е вече отслабнал и няма сили да се бори с гаденето.
Виж целия пост
# 14
Както вече са ти казали и вечерното гадене и температурата са си съвсем нормално нещо и ще изчезнат след около 1-2 седмици Grinning Заповядай при нас в темичката за Септемврийските бебета 2005 Grinning  Там в общи линии всички сме в твойто положение и обсъждаме доста такива темички, около неразположенията през първия триместър Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия