Отказва да се храни-моля за съвет

  • 401
  • 6
Здравейте, мамчета!
Имам момиченце на 1г. и 4 месеца. Досега проблеми със храненето не съм имала. Но от 2 дена Димана отказва да се храни.Е, не съвсем. Сутрин хапва малко. Изяжда си 2-то от детската кухня на обяд (с малко мъка). Но следобедна закуска и вечеря не иска. Изпива около 250 мл АМ преди сън. Между храненията яде само ябълка. Никакви снаксове, солети и други засищащи неща.
Дали това е период? Не ми се иска да я научвам да я гоня с лъжицата само за да хапне няколко лъжици.
Виж целия пост
# 1
Остави я малко да огладнее, но не я насилвай, колкото иска - толкова  Peace И Явчо има такива периоди  Hug
Виж целия пост
# 2
Остави я малко да огладнее, но не я насилвай, колкото иска - толкова  Peace И Явчо има такива периоди  Hug

Оставям я. Днес например от обяд не е яла. А иначе между сутрешната закуска и обяда минават поне 4 часа.
Виж целия пост
# 3
аз не бих я насилвала, защото има опасност да стане по-лошо.... изчакай няколко дни- може да е период... иначе ако пробваш например тя сама да се храни  newsm78  И при нас имаше/ има периоди, в които яде много по-малко от обикновено, но след няколко дни като му се отвори апетита и изяжда повече манджа и от мен  bowuu
Виж целия пост
# 4
Здравей Гретхен.Ето,че и в тази тема се засякохме.Миналата седмица имах същия проблем с Марио.Почти нищо не ядеше,освен киселото мляко което му е любимо.Само,че забелязах,че червата му къркорят,дори повърна веднъж.Педито го прегледа и каза,че всичко е наред-децата си имали такива периоди,пък може и да му е изстинало стомахчето.Аз обаче приложих едно самолечение-купих му капки Еспумизан и му дадох няколко дена.Днес вече всичко си е изял.Не се притеснявай,може на малката и зъбче да и расте.
Виж целия пост
# 5
Веси, като спомена за зъбите, се сетих, че когато и никнеха първите зъби не искаше да яде също. Дано премине, че и тази сутрин ми прави фасони за храната. Засега съм твърда. Искаш ли - не искаш, и не я моля повече. Да видим на обяд, като изгладнее, дали че се храни.
Виж целия пост
# 6
Чувала съм,че кучешките зъбки са най-проблемни,та нищо чудно и това да ви е проблема.Изобщо не я насилвай,за всеки случай и измери Т и и виж венците.Марио тези дни набляга наи-вече на обикновенни бисквити и корички хляб.Явно ще имаме ново зъбче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия