Да приветстваме минижупа

  • 3 747
  • 96
На мода с бясна скорост се завръща минижупа и явно,че ще е доста актуален това лято.Аз никога не съм го харесвала,но като че ли тази година ако се постарая повечко във фитнеса,ще се престраша.
Ето няколко модела.
Вие какво мислите?


Виж целия пост
# 1


Харесва ми, ако е на хубава девойка, с хубаво тяло и хубави крака.  Simple Smile

Аз май вече не съм за мини-жуп.  Confused
Виж целия пост
# 2
.
Виж целия пост
# 3
Преди носех, сега-не Winkне че нещо ми има на тялото, но егн-то  Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Напълно съм съгласна с Киса...само като видя някоя мацка с пола, малко под пъпа и с целулитни крачета или леко пухкави Sick-много неприятно...всеки трябва да си знае границата!  Naughty
Виж целия пост
# 5
Харесва ми,но едва ли ще се престраша,защото...  и аз като  Shoni ,ЕГН-то   Crazy
Виж целия пост
# 6
Който има хубави крака за минижуп - да приветства! Аз само отстрани ще се радвам... Confused
Виж целия пост
# 7
Харесва ми, нося и ще продължавам да нося! Фигурата и годините ми все още го позволяват, така че...  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Харесва ми,но едва ли пак ще пронося  Thinking иначе преди носех-да...ама пустите му кг-ми  Tired
Виж целия пост
# 9
Преди носех, сега-не Winkне че нещо ми има на тялото, но егн-то 

Същата работа. Не мога да се вкарам в минижуп, не се чувствам удобно някак /странно обаче, с къси панталонки съм си о`кей/ . Но на морето нося с голям кеф разни мини - роклички или полички за плажа Sunglasses
Виж целия пост
# 10
До каква дължина се брои за минижуп? Ако става въпрос за рокли и поли до средата на бедрото +- 2 пръста, значи минито никога не е излизало от моя гардероб Simple Smile
Виж целия пост
# 11
на морето,да,и аз там нося,ма тук май няма да си сложа минижуп,
малката вече е без памперс..и познайте като каже "мамо пиш",
а мама е с минижуп Crazy.... Stop
Виж целия пост
# 12
Някога носех. Ако тогава бях на сегашния си акъл (не фигура, моля ви се!) - никога не бих...

Та - не, благодаря. Няма да го приветствам.

Много, много малко момичета и жени имат основание да обличат минижуп. Нещо такова и с ниската талия, която много млади момичета погрешно схващат като 'наври се в дънки с два номера по-малки, изкарай паласките над колана и се затреси гордо из улиците по къса блуза, да се видят прашките по-добре'...
Виж целия пост
# 13
Винаги, независимо от модата, нося мини полички - има няма 20 см.  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Едно време... то е ясно - носех.
Сега май вече няма да нося. Други дрехи са ми по-удобни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия