Как измервате колко сте отслабнали?

  • 2 601
  • 49
Интересно ми е как измервате колко сте отслабнали. С кантатр? По дрехите? Със сантиметър?
Аз в момента съм в процес на отслабване след раждането, и съм си определила един ден от седмицата, в който сутрин измервам следните обиколки: талия, ханш, бедро. Това ми действа страшно мотивиращо.
Друг въпрос имам към тези, които се теглят каква схема на измерване имат? Защото с кантара е малко неточно измерването. Винаги има едни примерно 1.5- кг, които варират много лесно. Освен това, мускулите тежат повече от мазнинките, но пък стегнатите мускули имат по-малка обикаолка и изглеждат доста по-добре.
Виж целия пост
# 1
По дрехите ми е най-доброто мерене. Тегля се много рядко, да не изпадам в стрес Grinning Все пак много често се намалят мерки, без да се свалят килограми - защо да се терзае човек?
Виж целия пост
# 2
с кантар
Виж целия пост
# 3
Цитат
Все пак много често се намалят мерки, без да се свалят килограми - защо да се терзае човек?
Всъщност, много често се намаляват мерки без да се свалят кг, но пък наистина няма защо да се терзае човек. Ако си намалил мерките, защо да ти пука за някакви килограми?
Виж целия пост
# 4
Пълна процедура... Всичко всеки ден... и кантара определено вариа +/- 1-2 кг. Мерките не са за подценяване... А това с кантара е относителна работа, зависи височината, мускулите, костната структура...  Peace

кантар
талия
ханш
бюст
бедро
працес
об.г.ръка
Виж целия пост
# 5
Всъщност, много често се намаляват мерки без да се свалят кг, но пък наистина няма защо да се терзае човек. Ако си намалил мерките, защо да ти пука за някакви килограми?
Именно Grinning Ако желаната дреха ми стои добре и изглеждам добре - какво значение колко тежа? Килограмите са относителна работа тъй или иначе. На един 55 му стоят по един начин, на друг - съвсем иначе (даже да кажем, че ръста е еднакъв).
Виж целия пост
# 6
най-вече по дрехите! Те са моят верен кантар! Simple Smile  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз всеки път се меря на кантара във фитнеса,но наистина има 1-2 кг. нагоре или надолу,които по принцип не ме притесняват,освен ако не са повече от 2 кг. и то нагоре.Но най-добре преценявам по дрехите, а също и със сантиметъра.
Виж целия пост
# 8
само сантиметъра ползвам, че от кантара ме лови неврозата Joy
Виж целия пост
# 9
Стресът бил вреден, казват - затова не се тегля и меря
Дрехите и огледалото са ми мерилото
Виж целия пост
# 10
Кантара , дрехите и по - рядко метъра . 
За кантара е ясно , че варира но доста добре може да проследиш дали слабееш или качваш - средно аритметично от всички мерения за определен период .
С метъра - еми толкова рязко да ми се менят мерките , че да се меря всеки ден - едва ли . Но виж , ако съм на диета и спортувам на две седмици - може !
Дрехите - е няма нищо по изпитано от едни тесни дънки - мога ли да дишам - значи съм посвалила , а закопчая ли ципа без да се изпъвам нагоре - значи направо съм си отслабнала доста ! hahaha
Виж целия пост
# 11
Кантара е показател за мен. Най лесно ми е да обвинявам кантарчето за това което показва  Wink
Виж целия пост
# 12
А какво ще кажете за кантарите мерещи процента на мазнини и вода в организма ни? Заслужава ли си?  newsm78 Моят е обикновено електронен, но сега доста нашумяха и тези с меренето на водата и мазнинките, полза има ли да се знае и това и да се следи всеки ден?!?    bouquet
Виж целия пост
# 13
Peace
Виж целия пост
# 14
По дрехите. На кантар не съм стъпвала от 1 година.

А какво ще кажете за кантарите мерещи процента на мазнини и вода в организма ни?

Виж, ей такъв бих си взела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия