Колко ви отне променянето на половинката

  • 3 155
  • 76
Според мен всяка жена си има някакъв образ според който се опитва да "нагласи" тромавото типично мъжко поведение на половинката. Е... , колко време ви отне докато забележите качествените проблясъци?

Аз практикувам гимнастиката вече 3-та година и все още сме далеееееч от желаните резултати Laughing
Виж целия пост
# 1
Ти сигурно се шегуваш? Rolling Eyes
Не мисля, че и след 50 години съжителстване някоя ще се похвали с успех.
Виж целия пост
# 2
9 год.почти,все още резултат няма. Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ами на есен ще станат 18 години... да кажем, че от две насам поведението му трайно ме удовлетворява  Mr. Green  пожелавам ви успех! Дерзайте! Много още ви предстои, но след 15 години започва да проблясва светлинка в тунела!  Laughing
Виж целия пост
# 4
Мисия невъзможна.
Виж целия пост
# 5
Странно....аз пък се справям (пу-пу).Може би защото сме младоженци и ме слуша все още  Laughing  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
  hahaha Хихихиихи 11 дни семейство! Ти ме утрепа просто! Ще си говорим пак! Сега го сърби главичката на две места, след няколко месеца там ще има две издатинки, не се чуди това са му дяволските рогца  Twisted Evil Да сте живи и здрави и нашите 17 да дочакате заедно и още три пъти по толкова, после ще си приказваме на тази тема пак...  Peace
Виж целия пост
# 7
Може би....но ми се прищя да се похваля,че вече 3 години го дресирам  Mr. Green успешно (а от 11 дни имам законно право)  ooooh! Whistling 
Виж целия пост
# 8
Това, че е семеен, вече е повод да отключи дяволчето в себе си. Не искам да те стряскам разбира се! Дано сте изключение и да ни се похвалиш след година две!  Hug
Виж целия пост
# 9
От първата нощ, когато разбра, че има за какво да му пука.
Стига ми, че не се бие вече.
Виж целия пост
# 10
Аз мога да се похваля, че за 3-те години, в които сме заедно не е имало за какво да се заядем и скараме. Дори не съм се опитвала да го променям, защото така ми е супер (да плюя против уроки)  Peace
Виж целия пост
# 11
Към по-зле ли?  Mr. Green Стана неусетно   #Cussing out
Виж целия пост
# 12
По-скоро ми се иска той да ме промени, към по-добро, ама не би... Sad
Виж целия пост
# 13
Ти сигурно се шегуваш? Rolling Eyes
Не мисля, че и след 50 години съжителстване някоя ще се похвали с успех.

 hahaha
Много си права Мис Бу Whistling
Виж целия пост
# 14
Съвършенство никога не може да се постигне, но това е нормално. Изглаждането на драстичните разногласия на мен ми отне около 5 години.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия