База за устни

  • 5 267
  • 92
Някой ползвал ли е тази база за устни?

http://www.artdeco.de/index.php?id=36&L=1

А този гланц?

http://www.artdeco.de/index.php?id=644&L=1
Виж целия пост
# 1
Aз ползвам базата на Макс Фактор и определено съм много доволна. Grinning
Виж целия пост
# 2
Aз ползвам базата на Макс Фактор и определено съм много доволна. Grinning

Какъв е ефекта, червилото/гланца става по- траен или устните изглеждат по- добре?
Виж целия пост
# 3
Aз ползвам базата на Макс Фактор и определено съм много доволна. Grinning

Какъв е ефекта, червилото/гланца става по- траен или устните изглеждат по- добре?
Напомпва ти устните  и ги прави да изглеждат много пухкави...определено съм доволна.... smile3503
Виж целия пост
# 4
Напомпва ти устните  и ги прави да изглеждат много пухкави...определено съм доволна.... smile3503

Ммм, добре звучи Simple Smile, ще си потърся значи по магазините.
Ще ми се да пробвам на Ардеко, защото ако съдя по базата за сенки, която е супер, се надявам и тази за устни да е също толкова добра.
Виж целия пост
# 5
Аз такава база на АртДеко не съм виждала, има ли я въобще в Бг? Иначе Essence имат база за червило, която е прозрачна и е с четка като за лак. Нанася се върху или под червилото.
Виж целия пост
# 6
Лейди, продуктите на АртДеко в Пловдив ли ги намираш?
Или поръчваш он - лайн? Как вървят цените?

Иначе на Макс Фактор преди време и аз ползвах база. Доволна съм, ефектът е точно както го описва Danenze.
Виж целия пост
# 7
Лейди, продуктите на АртДеко в Пловдив ли ги намираш?
Или поръчваш он - лайн? Как вървят цените?

Иначе на Макс Фактор преди време и аз ползвах база. Доволна съм, ефектът е точно както го описва Danenze.

Купувала съм от магазин Соло на главната.
В този сайт има още адреси /в инфо- партньори/ http://www.nardis-bg.com/

Цените са прилични Peace
Виж целия пост
# 8
Мерси    bouquet
Ще погледна в "Соло", в сайта видях, че и в Халите ги има.
Виж целия пост
# 9
а в София , къде точно на графа е магазина им , няколко пъти минавам от там и нещо немога да го фиксирам  newsm78!
Виж целия пост
# 10
Аз ползвам на Диор и съм страшно доволна.Въпреки ,че се получава едно изтръпване ,но ефекта е невероятен.Не е чак като с хиалуроновата к-на ,но пак се издуват.Първият момент имаш чуството ,че туко що са ти били инжекция и е малко неприятно ,но бързо отшумява.
Жалко само ,че е свършил ,обиколих три от големите парфюмерии и го няма никаде Rolling Eyes
Предложиха ми в замяна на Макс Фактор и мисля ,че ако не го намеря докато ми свърши съвсем да пробвам и него............ .
Виж целия пост
# 11
Аз не знаех,че има такова нещо - База за устни
Благодаря за ифото,непременно ще си купя  Grinning
Виж целия пост
# 12
Кви пари е тази на Макс Фактор?
Виж целия пост
# 13
а в София , къде точно на графа е магазина им , няколко пъти минавам от там и нещо немога да го фиксирам  newsm78!
Има една оптика на Joi/не помня как се пишеше newsm78/и до него има козметичен магазин ,продават Isadora.
няма начин да не си го виждала...
Виж целия пост
# 14
Този магазин на Графа се намира точно на Попа, само че трябва да пресечеш и ще видиш и оптиката, и магазинчето. Продават Изадора, Лумене. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия