Човешката злоба

  • 5 459
  • 61
а сега нещо по този въпрос.
напоследък забелязах че в този форум има мн.жени които като не им изнася тема или изказване и веднага се озъбват.то и в реалния живот е така!нещо да кажете по въпроса?? Grinning
благодаря ви предварително!! Wink
Виж целия пост
# 1
ато и в реалния живот е така!

Прекалено много злоба има в реалния живот, за да си хабя нервите в е- пространството  Peace
Иначе- всекидневно се срещам с толкова много злоба и завист, че едва ли не го приемам за нормално  Tired   
Със сигурност индивидите, питаещи тези чувства са много нещастни.
Дреме ми.
Виж целия пост
# 2
ато и в реалния живот е така!

Прекалено много злоба има в реалния живот, за да си хабя нервите в е- пространството  Peace
Иначе- всекидневно се срещам с толкова много злоба и завист, че едва ли не го приемам за нормално  Tired   
Със сигурност индивидите, питаещи тези чувства са много нещастни.
Дреме ми.


И аз така, бих се учудила на липсата на злоба  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз пък не виждам причина, когато темата е тъпа или нещо ме е издразнило, да не си кажа.
Има ли правило във форума всички и винаги да сме мили и любезни и да не спорим?

Проблем ли е, да има спор и различни мнения?

А, и не съм злобна. Благодаря за вниманието.  Grinning
Виж целия пост
# 4
Моля, те дифинирай понятието "злоба".
Защото за много хора друго мислещите са злобни и заядливи.
А аз ви обичам, но не мисля като повечето от пишещите тук и .....

  bouquet
Виж целия пост
# 5
Аз обикновено се озъбвам по форумите, когато не съм на кеф, защото ми е по-добре да се озъбя тук, отколкото примерно вкъщи  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Май е въпрос на темперамент, моментно настроение, а и ПМС-то си оказва влияние  Wink
Виж целия пост
# 7
Май е въпрос на темперамент, моментно настроение, а и ПМС-то си оказва влияние  Wink


ама как пък се случва половината форум да е в пмс точно в дадена тема, в съседните теми не са в пмс Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Моля, те дифинирай понятието "злоба".
Защото за много хора друго мислещите са злобни и заядливи.
А аз ви обичам, но не мисля като повечето от пишещите тук и .....

  bouquet

Така мисля и аз.  Също така съм на мнение, че за човешка злоба говорят хора, на които това чувство им е близко, иначе няма как да го видят у другите.
Виж целия пост
# 9
какво разбираш под злоба newsm78
ако някой не мисли като теб това не го прави непременно злобен, или ?
Виж целия пост
# 10

ама как пък се случва половината форум да е в пмс точно в дадена тема, в съседните теми не са в пмс Mr. Green
избират си ги по заглавието сигурно..и после им минава  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Май е въпрос на темперамент, моментно настроение, а и ПМС-то си оказва влияние  Wink


ама как пък се случва половината форум да е в пмс точно в дадена тема, в съседните теми не са в пмс Mr. Green

О, да! Това е форумски закон! Всеки ден някой го доказва!  Mr. Green
Днес това е многообичната авторка на темата!  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 12
винаги ще има хора,които ще се заяждат.аман от комплексари.
но определено си личат от другите,които са под някакво моментно влияние и заради това са написали нещо,не толкова любезно.трети пък пишат каквото им падне,без да мислят,само за да трупават повече постове и да не са с ранг ''новак''.
разни хора,разни идеали
 Peace
Виж целия пост
# 13
Научих се да не обръщам внимание на проявите на "злоба" в този форум.Преди два дни в една тема тук във форума се лееше помия върху Калина Сакскобурготска,че родила в Правителствена болница.Четейки написаното ме досрамя,че съм част от този форум.
Виж целия пост
# 14
Научих се да не обръщам внимание на проявите на "злоба" в този форум.Преди два дни в една тема тук във форума се лееше помия върху Калина Сакскобурготска,че родила в Правителствена болница.Четейки написаното ме досрамя,че съм част от този форум.


бъркаш Naughty злобата е само в този подфорум в който е била въпросната тема. в другите подфоруми не съм го забелязала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия