Митингът на ЗАМУНДА преместен за събота!!!

  • 1 127
  • 21
Току що научих, че не са дали разрешение за утре за митинг на Мартин от Линкос и затова мероприятието ще се проведе в събота от 17 часа в Южния парк на Сцената в задната част.

Може пък и за добро да е, тъкмо ще се оправи времето Wink
Виж целия пост
# 1
Никой ли не го интересува?
Виж целия пост
# 2
Аз искам нов митинг за парното, че....предишния го пропуснах.
Иначе ако успея да се класирам-да, защо не.
Виж целия пост
# 3
Никой ли не го интересува?


Как да не ни интересува бе, мацка? Чак сега видях темата защото съм заета да защитавам пиратството в другата тема.
Събота даже ме устройва супер защото ще доведа и ответната страна (съпругЪТ дето пише софтваре и като му го крадат нямаме пари за мръвки на масата).
А така тъкмо ще си направим и разходка с детето.
Виж целия пост
# 4
               Ида и аз  Peace. От два дни и без това се чудех как ще сколасам за пет в работен ден. И за парното искам, може и друг уикенд.
Виж целия пост
# 5
Относно броя на хората, които ще митингуват (вчерашната тема) - събота привечер е по-добре от петък  Peace особено, ако времето е хубаво  Peace
Виж целия пост
# 6
Последно, Анджелина Джоли, приела ли е да е лице на кампанията или още преговарят с нея  newsm78
Виж целия пост
# 7
Последно, Анджелина Джоли, приела ли е да е лице на кампанията или още преговарят с нея  newsm78

Ама аз мислех, че ти си я пазарила вече 
Виж целия пост
# 8
Ей, момичета, които сте от София отивайте на митинга моля Ви! Ние от провинцията няма как да присъстваме, но поне Вие можете.
Виж целия пост
# 9
в крайна сметка само Замунда го отнесе , нали така...
най-хубавият тракер
Виж целия пост
# 10
Как така в Южния парк?! Shocked Пред кой ще протестираме, пред гълъбите ли? newsm78
Виж целия пост
# 11
Как така в Южния парк?! Shocked Пред кой ще протестираме, пред гълъбите ли? newsm78

Явно ... а аз бях сериозно навита да отида , даже бях придумала къде с молби къде със заплахи още няколко приятелки !
Обаче сега ситуацията се променя , по далече от центъра не ходя !  Crossing Arms
Виж целия пост
# 12
Обяснете ми за Замунда.
Замунда банана бенд?
Виж целия пост
# 13
Обяснете ми за Замунда.
Замунда банана бенд?

почти - торент е, или поне беше  Thinking
Виж целия пост
# 14
Потребителите на Аренабг също да заповядат Hug
Дано не вали, че съвсем нищичко няма да излезе Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия