Точно преди година....

  • 1 519
  • 18
Еееееееееееееех , точно преди година на този ден видях тупкащото сърчице на екрана  Heart Eyes Сега прегръщам това сърчице и всеки ден благодаря , че го имам , че съм била благословена и с двете си деца  Hug
Искам да пожелая на всички ви да бъдете щастливи , усмихнати и търпеливи мами Simple Smile
И да повлека крак , както се случи миналата година Simple Smile))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Исках да споделя , че от както имам двете си слънца обичам целия свят Simple Smile Надявам се да видя още едно сърчице на екрана след време  Two Hearts

Бъдете усмихнати на пук на всичко  bouquet
Виж целия пост
# 1
bedstvieto, много ти благодаря за пожеланията... дано, дано...

Пожелавам ти да бъдат винаги здрави и засмени твойте две слънчица... И когато решиш, че е дошъл момента да се похвалиш и с още едно тупкащо сърчице.... Hug
Виж целия пост
# 2
bedstvieto, благодаря ти!
Наистина успя да ме разведриш!!! Да са ти живи и здрави слънцата!!!
Дано, дано и ние скоро......
Добре, че тук не е позволено да си песимист, иначе щях да ги бълвам едни.... не си е работа! Laughing
Хайде бъдещи мами да се понапънем и скоро да се радваме на  EFP !!!
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Благодарим ти!
Нека да са ти живи и здрави и наистина да ни повлечеш крак! Praynig
Виж целия пост
# 4
От все сърце ви го желая , милички  Praynig Знам какво е да се надяваш всеки месец ... Сигурна съм , че всяка от вас рано или късно ще си има своята звездичка в живота  newsm46

Хайде миналата година след мен цял рояк беше , сега пак да бъде така !!!!! Hug  bouquet
Виж целия пост
# 5
bedstvieto аз се потърквам в теб да си ми на къдем.а дано ни донесеш късмет Hug
Виж целия пост
# 6
Bedstvieto дано си на късмет и наистина повлечеш крак. Толкова е приятно, когато някой от сърце наистина желае щастие на другите.
Желая ти много здраве и щастие със слънчицата ти, а на нас чакащите стискам палци да споделим истински твоето щастие някой ден  Praynig
Виж целия пост
# 7
Ох,че хубава тема Peace
Bedstvieto,благодаря за оптимистичния полъх.  bouquetСигурна съм,че много от нас се сдухват от време на време,но като се появи такъв разказ се диша по-леко.
Наистина се надявам да повлечеш крак Praynig
Виж целия пост
# 8
нека са ти живи и здрави!!!
Виж целия пост
# 9
Прекрасна темичка!
Да са ти живи и здрави дечицата и много да те радват!
От цялото си сърце желая на себе си и всички от този подфорум да видим по една точица!
Виж целия пост
# 10
Ех че разведряващо  Laughing
Живи и здрави!
Виж целия пост
# 11
Много, много да те радват твоите съкровища и щом искаш, пожелавам ти от все сърце да имаш още едно ангелче! Бъдете всички живи и здрави! Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 12
Хехе! Simple Smile
Ето една обебила се мама, която се връща тук за второ! Simple Smile
Ех да мине малко време че и аз пак да се активизирам тук! Simple Smile
Толкова е хубаво да имаш бебе, че искам още и още ...
Пожелавам на всички момичета тук да го почувстват! Simple Smile
От цялото си сърце ви го желая! Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Искам и аЗ да иЗкажа благодарността си съм моми4етата в тоЗи форумм.Аz съм бях една от вас тукк.И съ6о преди една година март месец видях двете така бленувани 4ерти4ки..А сега теЗи две 4ерти4ки стоят до мене на спалнята и ми гууууууукат.. PeaceМоята принцеса Микаела.

Пожелавам на вси4ки да иЗпитат това 6астие..Най красивото не6о на света са децата.. Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
Хехе! Simple Smile
Запова да се оформя отборче на вече обебили се момичета от "Искам бебе" Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия