Положителен тест ?! - възможна ли е грешка ?

  • 6 640
  • 54
Имам значително закъснение и си направих тест за бременност, който се оказа положителен...Въпросът ми е , дали на някоя мама се е случвало положителен тест да сгеши? Трябва да изчакам още 10ина дни за да се установи бременност със сигурност...
Виж целия пост
# 1
Абе при отрицателните грешка има, но виж при положителните резултати, грешки НЕ  Naughty(или аз не съм чувала за такива)
Айде честито  pregnant
Виж целия пост
# 2
Мисля, че няма грешка!
Ако толкова те притеснява си направи още един тест
Виж целия пост
# 3
На упътването на моя пишеше, че ако се остави да стои по-дълго, отколкото трябва, може да отчете фалшива 2-ра чертичка.
Щом не си просрочила времето, значи няма грешка - Честито Hug
Виж целия пост
# 4
И аз така,не съм чувала.Честито!  bouquet
Виж целия пост
# 5
Няма грешка- бременна си   Laughing
Честито       bouquet
Виж целия пост
# 6
При мен беше обратното - при отрицателен тест се оказах бременна! Отидох на гинеколог при 4 дни закъснение.
Виж целия пост
# 7
При положителен тест и липса на бременност - НЕ СЪМ ЧУВАЛА newsm78
Виж целия пост
# 8
И аз знам, че положителните не бъркат, но изчакай все пак и преглед преди да се радваш.  Flutter
Виж целия пост
# 9
Няма грешка-бременна си Simple SmileЧестито!
Виж целия пост
# 10
Честито, ако си бременна, но за грешка на положителен резултат съм чувала-преди 3 години се случи на кумата ми - оказа се, че има много остър колит и затова и закъсня. Невероятно, но е така.
Направи си и още един тес, но различна марка от първия.
Виж целия пост
# 11
Честито!
Може да ти даде грешен отрицателен резултат, но положителният си е положителен.
Виж целия пост
# 12
Абе при отрицателните грешка има, но виж при положителните резултати, грешки НЕ  Naughty(или аз не съм чувала за такива)
Аз също Thinking
Виж целия пост
# 13
Благодаря ви мили   bouquet
Виж целия пост
# 14
Веднъж си направих, оказа се положителен и резултата седи в момента в мен и ме скубе Mr. Green Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия