Вече незнам какво да готвя:(

  • 2 160
  • 4
Здравейте момичета,
От известно време ви чета и искрено ви се възхищавам! Как имате време и мерак да готвте такива вкусотии и то всеки ден?
За съжаление аз рядко мога да се възползвам от повечето рецепти и затова сега ви пиша с молба за помощ. Вкъщи баща ми е с висок холестерол и подагра, а аз със гастрит и оперирана от жлъчка.. та нещата които не можем да ядем са - бобени, пържено, мазно, яйца,  гъби, люто... И по този случай аз готвя основно мусака, пълнени чушки, пиле с ориз, гювеч, месо с картофи, пилешка супа, гювечета само със сирене и горед долу това е. Помагайте с идеи за манджи не съдържащи забранените ни храни и различни от тези които постояно въртя.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Това са рецепти на д-р Емилова. Те по принцип са здравословни. Не става въпрос само за отслабване. Прегледай ги, може би ще намериш някои, които да ти свършат работа.

Тук също!

Мисля, че и тая тема ще ти свърши работа.
Виж целия пост
# 2
Благодаря!
Започвам да чета.
Събирам и още идеи:)
Виж целия пост
# 3
Мони,извинявай,че тук те питам,но какво не може да яде баща ти с тази подагра,че и ние в къщи го имаме този проблем?
Виж целия пост
# 4
Ами почти всичко:( .. мазно, пържено, дреболии, яйца, гъби, бобени, бял хляб, бира в никакъв случай, мазни риби... абе ужас е. Това прибавено към моите забрани, които добавят лук, чесън и т.н. прави задачата ми да приготвя нещо за вечеря направо невъзможна. Само дето при него диетата само не помага и пие и лекарства.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия