Варненки- ходите ли на масаж? Къде?

  • 814
  • 7

 Ако ходите, препоръчайте място, моля! И цени ще са от полза. От как разбрах, че в София цялостните масажи са над 35-40 лв и тукашните цени от 18-20 лв ми се сториха даже ниски  Crazy

В Експложън ходим ние, понеже имат възможност за паралелен масаж, семейно, не съм виждала в друго студио да може..Ако знаете- споделете, че ние ходим така- заедно двамата, а не поотделно.

Последният път, обаче в Експложън ми се стори, че ме претупаха  Thinking И не останах особено доволна..Да не говорим, че и касетофончето им се беше скапало и нямаше релаксираща музика. Останах разочарована и не искам да ходим повече там  Confused

Виж целия пост
# 1
В Азалия също предлагат паралелен масаж- цените, ако не се лъжа са около 40лв за двама.
Виж целия пост
# 2
Да, знам. Само в Азалия и в Експложън съм виждала такива възможности. Цени от 40 лв, обаче не ме устройват, ама никак  Crazy  Joy

Миналата година на Св. Валентин си правихме арома масаж в Азалия и беше 25 лв..Тази година цените по Коледа бяха други  Crazy  Stop
Виж целия пост
# 3
Аз преди време ходих в Спортна зала на антицелулитни масажи+тангентор, но не бях много доволна(по скалата от 1 до 10 - може би давам 6)
5 антицелулитни+5 тангентора-75лв.( картата е за неограничен срок)

Моя приятелка похвали салон"ЕВА" на Колхозния пазар,а също има един до руското училище,но забравих името.
  bouquet
Виж целия пост
# 4
 Уф, дано някой каже някое читаво студио(ако може в централната част на града), защото ние ходим рядко на масаж, но ми се ще да е пълноценнен, не да го претупат. Щото и 18 лева не са все пак 1.80....  Stop
Виж целия пост
# 5
Провери в Сънвижън, намира се на ул. "Тодор Икономов", зад винса пресечката. Отскоро предлагат и масажи, но не им знам цените и въобще подробностите по процедурите.
Виж целия пост
# 6
Здрасти Бубе! Аз ходих в едно студио където освен че правиш гимнастика Пилатес, после можеш да си направиш и масаж напр.антицелулитен и много ефективно се получава. Там обаче поради високото качество на услугата и големия наплив на народ трябва да си запишеш доста по-отрано час. Всички  са физиотерапевти и аз съм много, много доволна, не съм голям разбирач на масажите, но там ми хареса повече от масажа в Експложън.
цени - антиц. 10, гръб 9, цял мисля 18. гимнастиката е 3лв.
Студиото е до магазина за осветителни тела Габровски срещу Пикадили.
Виж целия пост
# 7
 Аз ходих в новия спа център в морската. Правила съм си само фотоепилация и някаква терапия на лицето и за това не мога да кажа нищо за масажите. Разбрах, че всичко ще си има. Но момичета, искам да ви кажа, че няма такава обстановка! Просто нямам думи! Ще се води най- луксозния център в БГ. Цените според мен не се различават съществено.
 Мисля, че името му беше Sea side. Но може и да лъжа.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия