А кои животни обожаваме или имаме вкъщи?

  • 6 474
  • 107

Анкета

Какви са ни любимите животни?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

Аз лично имах костенурка, рибки и куче, сега имам само кученце, но мечтая да имам собствен резерват и да се грижа за всякакви животни (без гнусните, разбира се). Благодаря ви за гласуването.   bouquet
Виж целия пост
# 1
обожавам котките и всички представители на сем.котки
имам си котка в къщи
Виж целия пост
# 2
Нямам домашен любимец.Обичам котките.И при положение,че си поставила темата така-мечтая за...(в твоя случай-резерват),аз си мечтая за една красива пума.
Виж целия пост
# 3
KOTKA,имам и риби,но аквариумът е по-скоро за красота.
Виж целия пост
# 4
Имам куче и котка у дома, но взех да се замислям за още една маца...
Едно време мечтата ми беше да направя приют за кучета и котки.
Виж целия пост
# 5
Сега имаме само костенур/Ф/Хранклин, му вика дребния/.А преди това имахме котка, рибки, папагал и жаба.
Виж целия пост
# 6
обичаме ги всички / без повечето видове насекоми/ . в къщи имаме едно кученце , навън друго , кокошки , прасе , агнета , крави и магаре - на село , а преди сме имали и рибки , папагалчета ....
Виж целия пост
# 7
вкъщи имаме рибка и папагали!

не бих се грижила за други животни, мразя животни, които трябва да се пипат, просто ми е гнусно да пипам животни (е, малко съм крайна, но всеки усеща нещата различно)  Heart Eyes

ако са в клетка или в аквариум, мога да се любувам на всичко, дори на змии, но да ми лягат в леглото или да ми се търкат по мен като кучетата и котките - мерси!  Sick Stop Sick

сигурно ще ме освиркате, но според мен това е вродено чувство!
Виж целия пост
# 8
Обожавам животни!Всички (без змии)!Но най, най, най любими същества са ми котките.Просто съм луда по тях.Сега нямаме котка, но имам прекрасен котарак при нашите.
Виж целия пост
# 9
Обичам много животни, но най-вече котки. ИмаХ, само дето мъж ми каза, че след като родя, вкъщи котка повече няма да влезе. И така стана. Е как пък грам да не обичат животни, цялото им семейство. ooooh!
Виж целия пост
# 10
В момента имаме само Морско свинче, но имахне и куче и коте. Иначе аз много обичам животните и с удоволствие бих гледала повече ако имам къща и пространство.   Laughing
Виж целия пост
# 11
В момента имаме само Морско свинче, но имахне и куче и коте. Иначе аз много обичам животните и с удоволствие бих гледала повече ако имам къща и пространство.   Laughing

Добавихме и морското свинче!  Peace
Виж целия пост
# 12
Имаме си домашен котарак и си ни е като член на семейството- глезен и много любвеобилен, иска винаги да е гушнат и да се занимава някой с него.
Виж целия пост
# 13
тук си имаме и куче и котка а на село конче,козичка,овчички,козленца,кокошки,прасенца ама не ги тача много,обичам си принцесата маца и се казва Чита,така я кръсти малкия.
Виж целия пост
# 14
Умирам за котки Grinning Отглеждах си една до съвсем скоро, но след 3-тия скок от 7-мия етаж решихме да я преселим някъде на по- нисичко, че много и се събра Joy Сега е горд дебел мъжкар със солидно поколение в едно китно селце и е много обичан и обгрижван от свекъра ми Grinning

В момента имаме водна костенурка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия