от къде да започна???

  • 629
  • 5
здравейте купих си противозачатъчните ЛИНДИНЕТ 20 и утре сигурно ще ми дойде и започвам да ги пия само че там кадето са хапчетата на опаковката има някакви стрелки и под всяко хапче има по две букви и нз от къде да започна има ли значение от киде да започна  има например: Su Sa Fr  Th We Tu Mo ... и т.н. моля спешно да ми отговорите .. newsm78
Виж целия пост
# 1
Това са дните от седмицата и всеки ден се пие хапчето за съответният ден. Peace
Виж целия пост
# 2
БЛАГОДАРЯ,просто ще ми е за първи път...  bouquet
Виж целия пост
# 3
Това са дните от седмицата и всеки ден се пие хапчето за съответният ден. Peace

Това е направено за улеснение,за да не се налага да помниш изпила ли си хапчето или не.Иначе няма никакво значение от къде ще започнеш опаковката,всички хапчета са еднакви.
Виж целия пост
# 4
Количеството на хормоните във всяка таблетка е абсолютно едно и също, всяко хапче е напълно еднакво с другите, така че няма никакво значение в кой ден ще го вземеш. Ако са написани дните, и утре е сряда, - започни от хапче на което пише "ср". Ако със цифри, вземаш първо това което е с цифрата 1, за да ти е по-лесно и свършваш съответно на 21. Аз съм пила Линдинет 20 и дори не спазвах дните, тоест хващах си по посока на часовниковата стрелка една хапче, и си ги карах така до края на опаковката. Не съм порпускала хапче въпреки това.
Виж целия пост
# 5
здравейте купих си противозачатъчните ЛИНДИНЕТ 20 и утре сигурно ще ми дойде и започвам да ги пия само че там кадето са хапчетата на опаковката има някакви стрелки и под всяко хапче има по две букви и нз от къде да започна има ли значение от киде да започна  има например: Su Sa Fr  Th We Tu Mo ... и т.н. моля спешно да ми отговорите .. newsm78
мо- понеделник
Tu- вторник
We-сряда
Th- четвъртък
Fr - петък
Su - събота
Sa - неделя
 Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия