Помогнете за избор на педиатър в 24ДКЦ

  • 694
  • 4
Здравейте на всички,

В края на Май очаквам до се роди моето малко съкровище. От скоро живея в Надежда и не познавам почти никого тук. Имам нужда от съвет за избор на педиатър в 24ДКЦ. Моля родителите, които са доволни от техните педиатри, да ми препоръчат, към кого да се обърна. Да знам, че когато ни изпишат с бебето, ще мога да му се обадя и той наистина ще се отзове. Важно за мен е и да не е от тези, които бързат със захранването на бебетата още преди да навършат 3 месеца, също да не изписва антибиотици от раз.
Самата аз също ще трябва да се запиша при Джи Пи.

Информацията ще ми е много ценна Simple Smile
Предварително ви благодаря   bouquet 
Виж целия пост
# 1
Аз бих ти препоръчала доктор Елка Иванова, но незнам дали тя още записва. При нея обаче има страшно много хора винаги, за разлика от другите лекари пред нейния кабинет ВИНАГи е фраш. Така, че прецени, ако искаш говори с нея първо. ИНаче аз съм била при нея като малка, исках и децата ми да са при нея, но живеем много далеч..

Успех в избора ти желая, ако имаш нужда от координати пиши Peace
Виж целия пост
# 2
Здравей!
Ние сме при д-р Ася Илиева, доволна съм, внимателна е, не ми е препоръчвала ранно захранване, мисля че и с АБ не избързва.Но и при нея просто е невероятно стълпотворение, ужасно се чака.Бебетата приема веднага, но поотрасне ли малко детето.....отвисяваш се пред кабинета.
Виж целия пост
# 3
Здрасти,
и ние сме при д-р Иванова, наистина е лудница при нея, но пък е добър специалист.Аз чакам второ бебче и ще го запиша при нея. Иначе и д-р Ася Илиева знам също че е добра.
А за теб бих ти препоръчала д-р Чакалска, аз съм при нея и съм доволна
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви на всички   bouquet
Предполагам, че като отида на място в поликлиниката ще се ориентирам, най-важното е, че вече имам имена, които да търся  Grinning
БЛАГОДАРЯ ви пак  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия