Как бихте реагирали?

  • 2 427
  • 61
Здравейте. Моят проблем е малко " странен" , но ще се радвам, ако ми кажете вашето мнение по въпроса.
Ситуацията е следната- моя приятелка е класна от скоро и иска да направи родителска среща, на която да се запознае с родителите на своите ученици, но не желае да е стандартна с обсъждане на дисциплина и оценки, а по-скоро като опознаване с игри и тестове, но не знае как ще се приеме това от майките и татковците. Кажете ми вие как бихте приели една такава среща.   newsm78
Виж целия пост
# 1
 Thinking Странно - игри и тестове? Мисля, че хората ще се шокират.  Shocked
Виж целия пост
# 2
идеята е чудесна!
На сестра ми голямото дете е първолак и чесно казано съм възмутена от остарелите разбирания и възпитателни подходи на учителките.
Мисля,че приятелката ти ще бъде добър учител Peace
Виж целия пост
# 3
Като знам как се ентусиазират хората за нормалните родителски срещи  Joy  чудно ми е как ще ги накара да играят игри и да попълват тестове.
Виж целия пост
# 4
Идеята е много свежа , допада ми !  Party  Но не знам как ще се възприеме  Rolling Eyes Определено трябва да има новаторство за разчупване на стереотипите .
Виж целия пост
# 5
Тестовете не ми звучат много добре, но ако успее да подбере подходящи игри, ще се получи нещо много интересно. Идеята много ми харесва. Представям си игри от типа, които се ползват при team bealding или т.нар. ice-breakers.
Виж целия пост
# 6
Може даже нещо за ядене да купи.
Това разчупва ледове и студове и
приобщава народа към идеята.
Поздравления!
Виж целия пост
# 7
Игри и тестове? За родителите? Не знам, не ми се струва, че ще им е особено интересно.
Виж целия пост
# 8
Идеята не е лоша,но при условие,че на срещата са и децата...Иначе повечето родители са или уморени,или бързат за някъде...Аз лично съм отделяла повече време за да говоря с всеки индивидуално,защото това ги интересува най-вече:Какви са проблемните или силните страни точно на тяхното дете?По-малко общи приказки...
А това,което е замислила,спокойно може да го направи и под формата на малко класно празненство-тестове,игри,и в добавка кулинарните умения на майките...
Виж целия пост
# 9
 Като идея е хубаво, но на родителите може и да не им е до това.
Виж целия пост
# 10
Като идея е хубаво, но на родителите може и да не им е до това.
Затова да вади уискито
Виж целия пост
# 11
Мда и мезето също. А ако има някой с певчески способности да изпее "Шест кокошки съм заклала", съвсем ще се омажат.

 Аз лично като родител не бих се засилила на таква родителска среща. Не ща да ме опознават.
Виж целия пост
# 12
Като идея е хубаво, но на родителите може и да не им е до това.

Защо да не им е до това ? Все пак се отнася за децата им . Добре е класната да познава семействата , не мислите ли ? А какъв по -забавен начин ? Точно обратното - смятам , че ще им подейства разстоварващо след напрегнат работен ден .
Виж целия пост
# 13
Няма да се приеме добре според мене.
Виж целия пост
# 14
Айде сега-що така, що онака? Не искам да ме опознават и толкоз. Ако има някакви проблеми с детето ми ще отида, но ако всичко е наред не виждам защо да си губя времето с такова нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия