Рецепта за негърчета или бишкоти?

  • 3 960
  • 5
Здравейте !
Можете ли да ми дадете някаква рецепта за бишкоти. От детската кухня на малката понякога правят страхотни негърчета и много искам да изям поне 2 тави такива, ама  не знам как да си ги направя.
Предварително благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 1
Доколкото си спомням, крема беше смес от равни части маслен и яйчен крем. За масления - маслото се  разбива хубаво с пудра захар. За яйчения - сварява се от прясно мляко, жълтъци, брашно и захар. Когато яйчено-млечният крем се охлади, смесваме двата крема. И после се слепват бишкотите. Струва ми се, че за това питаш newsm78.
Виж целия пост
# 2
Бишкотите по принцип са доста капризни и пипкави и не си заслужава да се правят в домашни условия, особенно след като могат да се купят готови. Но ако решиш че искаш да пробваш, мога да напиша - от една сладкарска книга. Peace
Виж целия пост
# 3
ще ми се да си опитам късмета с бишкотите, въпреки че резултата с еклерите беше трагичен...
Natalyna ако не те затруднявам пусни една рецепта за пустите му бишкоти   bouquet
Виж целия пост
# 4
Можете ли да ми дадете някаква рецепта за бишкоти. От детската кухня на малката понякога правят страхотни негърчета....

?????
 Thinking
За мен негърчета и бишкоти са коренно различни неща. Имам супер лесна и вкусна рецепта за негърче, но това не са бишкоти. Ти за какво питаш?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Негърчета май казват на две бишкоти залепени с крем и заляти с шоколад. Преди доста време (като бях малка) продаваха такива. В по-късно време (бях студентка) излезе на мода сладкиш Негърче - който се залива с част от сместа отделена преди да се сложи брашното и да се опече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия