И отново с Т....

  • 751
  • 3
Миналия понеделник Вики се разболя, беше с висока Т, кашлица, сополи и много червено гърло.По съвет на педрото веднага започнахме Аугментин, пи го 7 дни, в понеделник бяхме на контролен преглед, всичко беше ок и педрото каза да го спре.Но от днес Вики е с Т, без нищо друго,  пак я водих на док, прегледа я и каза, че няма нищо, освен Т.Утре ще я водя да й правя изследвания, но за какво друго да искам направление? newsm78

И един тъп въпрос, как да преценя дали има висока Т без мерене,само с пипане, понеже сега заспа, а дори и будна не дава да й я премеря? newsm78
Виж целия пост
# 1
Можеш да прецениш за Т по ускорения пулс , когато детето е с много висока Т има сърцебиене .Ако детето е изпотено то тогава Т не е висока или няма ,но най сигурно си остава това с меренето .
Освен ПКК можеш да искаш и изследване на урината да не би детенцето да има някоя бактерия там ,както и гърлен секрет и секрет от нослено също.
Успех и бързо оздравяване!!!!
Виж целия пост
# 2
Може да ти се стори сме6но,но е вярно!!! Става дума за "тъпия въпрос"- с устни по слепоо4ието. Аз се изсмях на маика ми тогава,но термометърът потвърди думите и! Истина е ,много пъти съм ползвала този метод. Скоро6но оздравяване!
Виж целия пост
# 3
Ние също в момента сме със зачервено гърло,хрема,кашлица и имахме висока температура.Открих едни лепенки за температурата и съм много доволна,защото моят син не пие никакви лекарства-изплюва ги.Казват се "Коол Патч",нелекарствен продукт са,представляват едно синьо желе и се залепват на челото,главата или рамото.Действат 6 часа.При нас подействаха много бързо,изпоти се целият и му мина,след това спа спокойно цяла вечер.Разбирам ,че има висока Т като му целуна слепоочията,ако му парят силно ръчичките и крачетата.
П.П.Струват 2.40 лв.на кварталната аптека,а тя е скъпа.Предполагам ,че сапо-евтини на други места.
   

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия