Сервиз и поддръжка срещу лошо настроение

  • 734
  • 11
Стига торенти и тракери, нетът е необятен. Къде ходите за усмивка и разведряване?
Като ми е скапано нещо отивам да пребия едно зло судоку, през фишките минавам за порция хилеж, оттук понякога за сверка на нормалността, тук си чертая разни маршрути, като е дъждовно  се зачитам тукза малко тунинг тук, тук и тук да оплакна окото...
Кои са вашите места?
Виж целия пост
# 1
Вижте това, много се смях звездни отрочета Grinning
Виж целия пост
# 2

хахаха, това е много яко, половината не ги познах  newsm78
По принцип нямам много време за ровене, ей така, щото нямам какво да правя, ползвам нета най-често за търсене на информация и ел.поща разбира се.
Когато съм на работа, само бгмама ми стои отворена и чат пат прелитам набързо.
Вечер вкъщи, ако случайно се докопам до компютъра, гледам някой филм.
Но фишките ги уважавам  Grinning
Виж целия пост
# 3
бг-мама   bouquet
Виж целия пост
# 4
Моите места са този форум, служебната (скука) и личната поща, кюто, скайпа, чат-пат скачам чрез пуснат линк на различни интернет места.
И когато ми остане време гледам филм, качен на локалния сървър.
Да, и фотофорума моето кътче в него , но скоро не съм влизала там
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти, мюриельо
Виж целия пост
# 6
Хмммм... пия кафе с познати; шопинг терапия - банално, но златно; тези дни се оказа, че тае-бо-то много успешно ми гори негативната енергия... още... ровя в нета, без да влагам мисъл, чета книжки... такива неща Simple Smile Голям топъл душ също действа освежително. Като се направят всички тези неща - то денят минал Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Ама Мю май пита за виртуални места.
Виж целия пост
# 8
Против лошо настроение - тук, тук и тук  Simple Smile
Снимчици си гледам тук, тук, тук. Музичка - тук. Фьешън - тук. Прогнозата за времето - тук. Новини - тук.
Виж целия пост
# 9
Ама Мю май пита за виртуални места.
Мис Бу  писател, а не читател  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Включвам се. Искам абонемент за сервиза.
Виж целия пост
# 11
Ама Мю май пита за виртуални места.
Праильно. Не съм доразбрала. Отговарям по същество.
Кафето с познати и шопинг-терапията за щастие се предлагат и във виртуален вариант. Действат безотказно почти.
(особено сега с ЛаРедут...където всичко е на френЦки. Докато разгледам, докато разгадая - утрепах го лошия ден. Към това като се добави и шопинг тръпката - готово...)
Практикувам ги. Другите - засега само наистина могат да се правят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия