Тахикардия и болки в сърдечната област.

  • 5 345
  • 9
Събудих през нощта с много силно сърцебиене .И въобще не можах да заспя .Сега освен ,това имам и болки в сърдечната област .Дайте съвет какво да пия ? На личната много не се доверявам ,защото ми изписва лекарства от които ми ства още по- зле.
Виж целия пост
# 1
Не съм специалист, но аз бих взела Валидол (смуче се под езика).
Болките в сърдечната област може и да са на нервна почва - пий Невробекс.
При аритмия се пие Антистенокардин.
При силна сърдечна болка - Нитрокор (бившето нитроглицерин). Отново се смуче под езика.
Между другото, последните два три дни страшно много хора се оплакват около мен от подобни симтоми. Може да има нещо свързано с времето...
Виж целия пост
# 2
Много благодаря  Hug
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Не съм специалист, но аз бих взела Валидол (смуче се под езика).
Болките в сърдечната област може и да са на нервна почва - пий Невробекс.
При аритмия се пие Антистенокардин.
При силна сърдечна болка - Нитрокор (бившето нитроглицерин). Отново се смуче под езика.
Между другото, последните два три дни страшно много хора се оплакват около мен от подобни симтоми. Може да има нещо свързано с времето...
Антистенокардина не е за аритмия.Най добре иди на лекар да ти измери кръвното налягане и да ти направи ЕКГ.
Виж целия пост
# 4
Виж тази тема.

При мен се оказа Интеркостална невралгия.
Виж целия пост
# 5


При мен се оказа Интеркостална невралгия.
[/quote]
да най-вероятно при млади хора,още повече-жени се оказва това,не прибягвай до лекарства,без лекарско предписание,ако продължава болката и сърцебиенето/между другото колко тие пулса,мерила ли си го/ отиди при лекар,най-добре е да ти се направи ЕКГ.
Виж целия пост
# 6
Преди години пих едни билки и от тях получих и аз незнам какво ,никой не може да разбере и до ден днешен .Докато ги пиех,ми се поду цялата лява ръка почервеня а пулса изобщо не искам да знам колоко е бил около 170 сигурно .Тогава два месеца ходих ,къде ли не Екг ,Холтер -решение на проблема няма .Постепенно отшумя тежкия период .Обаче сега най - редовно ми се случва .А на ЕКГ нищо не виждат  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
А изслезване на хормони?
Вижда ми се вероятно при положение, че си пила "нещо" и след това са ти започнали проблемите.
Виж целия пост
# 8
Мда ,вероятно може и това да е .Правиха ми изследване за базедова болест -но май не е достатъчно .
Виж целия пост
# 9
Може да е проблем със сърцето, който изисква най-малко ЕКГ, или със щитовидната жлеза. А интеркосталната невралгия се лекува с акупунктура най-добре, но преди това трябва да се изключи първата възможна причина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия