без бельо..

  • 19 091
  • 123
Не можах да дочакам петък да пусна темата  Grinning любопитството така ме е загризало, и извинявайте, ако вече (не) еднократно е обсъждано   Embarassed
покрай голите охлюви на парис, бритни и сие въпросът ми е: ходите ли без бельо извън вкъщи? сред знаменитостите е толкова популярно, че дори престана да се обсъжда  Laughing
срам ме е, като го пиша, но явно много съм назад с тенденциите- никога не ми се е случвало..
очевидното улеснение е с ходене на тоалетната.. хм..
не знам, аз лично не намирам комфорт в седенето по гол задник тук и там  Embarassed
Виж целия пост
# 1
не, Naughtyне ми се е случвало,а и не мисля,че ще ми е комфортно!
Виж целия пост
# 2
Случвало ми се е много пъти, това да седнеш някъде напрово по гол задник и на мен ми звучи гадно и нехигиенично и не съм го правила, чак така не....
Иначе всеки да си ходи както му е кеф
Виж целия пост
# 3
Случвало ми се е, някога, га бях млада Mr. Green Сега, в тая мръсория, и насила да ме карат, няма да изляза по гол задник под полата Naughty
Виж целия пост
# 4
не, Naughtyне ми се е случвало,а и не мисля,че ще ми е комфортно!
Peace
Виж целия пост
# 5
 #Crazy Не, никога.
Виж целия пост
# 6
Случвало ми се е, някога, га бях млада Mr. Green Сега, в тая мръсория, и насила да ме карат, няма да изляза по гол задник под полата Naughty
Мани, мани. Вчера по скайп обсъждахме същата тема. Блях. Какви гадости си представих, не е истина... Който иска да го отвратя завинаги от не-носенето на бельо - мога и да разкажа... Sick
Бляк, бляк, бляк.
Виж целия пост
# 7
НЯма начин.
Виж целия пост
# 8
Да правя го най вече лятото. То като се замисля повечето прашки са толкова изрязани че с или без няма никакво значение почти.
Виж целия пост
# 9
Сега се сетих за кума ни, който като малък слагаше бельо веднъж годишно и един ден си защипа топките с ципа- много му се смяхме, но като се замисля сега какво му е било..........
Обикновено ходеше с широки гащеризони и естествено без нищо от долу.Няхме се събрали да си лафим и чоплехме семки.Една приятелка му иска и той и отговоря "Ела си вземи де"- играеше с топка за баскетбол и тя да бръкне в джоба- ама не точно и хвана друго....-смяяяяях .Той се смее, а тя така сериозно го сиктирдоса.....а той нямаше вина и и вика "Ами гледай къде бъркаш де"
Виж целия пост
# 10
Не ми се е случвало, няма и да ми се случи, освен ако не си загубя гащите някъде ooooh!
Виж целия пост
# 11
помня участничка в май първия биг брадър беше, си обяви, че ходи с гащи само по време на МЦ. през останалото време- с панталон, а отдолу нищо  newsm78
представям си какво пране на панталони хвърля  Joy
Виж целия пост
# 12
Май имаше такава тема и останах много учудена от големия брой форумки, ходещи без бельо. На мен ми се вижда абсурдно, некомфортно, нехигиенично и безсмислено, но пък в крайна сметка-кой както иска.Ако пък съм с панталон, не мога да си представя тия вътрешни ръбове как ще ме дразнят, а и какво- всеки ден ще си пера дънките, ли?!? Нещо от никъде не ми се връзва... newsm78
Виж целия пост
# 13
помня участничка в май втория биг брадър беше, си обяви, че ходи с гащи само по време на МЦ. през останалото време- с панталон, а отдолу нищо  newsm78
представям си какво пране на панталони хвърля  Joy

А може просто да не ги пере  Sick
Виж целия пост
# 14
Случвало ми се е като по-малка,но сега
ми е някак дискомфортно и нехигиенично вече и предпочитам да си обуя нещо,
особено като съм с къса пола   Wink
не е нужно да ми се зацапват "аналите" както каза една форумка веднъж   Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия