Не ходете в Generali застраховане в офиса им на Васил Левски

  • 1 024
  • 1
Generali са бившата застрахователна компания ОРЕЛ. Не ходете в офиса на фирмата на бул.Васил Левски, днес потроших толкова нерви и време заради един служител от офиса им, който май ще се окаже и директор на офиса., казва се Мартин Стаменов. Държа се страшно арогантно, писа ми полицата повече от 30 мин, при това с доста сериозни грешки, една от която видях по-късно и трябваше да ходя до друг техен офис, за да се оправи. Въпросния служител първо се опита да ме убеди, че има голямо поскъпване на застраховките и сега ще е с 100 лв в повече. Аз обаче предварително се бях обаждала в централния им офис, от където ми бяха казали дори по-ниски цени, включително и че имам право на % отстъпка, тъй като застраховката се подновява. Да но Мартин Стаменов ми каза, че едва ли не съм нагла да искам отстъпка, не стига че няма да платя с 100 лв в повече, ами и отстъпка... Както и да е, нямах време да се разправям с него, платих и излязох.
Изгубих си половин ден, в който аз трябваше да съм на работа, на всичкото отгоре и полагащата ми се отстъпка не получих.
Между другото в офиса на същата фирма на Ал. Стамболийски обслужването е съвсем друго, оправиха грешките по полицата и дори се опитваха да ми съдейсват за да си получа полагащия ми се процент отстъпка. Написах оплакване до централата на фирмата и ако не направят нищо по въпроса, определено ще ме изгубят като клиент.
Виж целия пост
# 1
скоро ще го закриват този офис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия