Като си пийнете, мяталили сте се ...... на врата на някой мъж?

  • 2 439
  • 41
Провокирана от подобна тема за мятането в автомобилите реших да ви питам случвало ли ви се е сега или като по-млади след като пийнете да станете по настъпчива към мъжете...?
Виж целия пост
# 1
Не пия  Mr. Green мятам се по всяко време   Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Всеки път като пийна ми се случва(нападам моя мъж де-за сега се въздържам към другите).Алкохола ми действа като афродизиак-най-хубавото е, че на мъжа ми му действа по същия начин Mr. Green smile3508 newsm53
Виж целия пост
# 3
Ех, пуста младост  Mr. Green Определено не е било от въздействието на алкохола... единствено... Blush
Виж целия пост
# 4
Ами на всеки алкохола му действа различно, някой плачат, други започват да говорят високо, трети заспиват, четвърти налитат на бой, други на мъже.
На мен лично ми падат задръжките ама от всякъде, затова си имам мярка.
Инъче, мъжа ми обича да ми купува качествено вино, явно падналите задръжки му харесват hahaha
Виж целия пост
# 5
Да, миналият петък. Но беше гей. Просто приятелска прегръдка и целувка. Момчето се изчерви. Но той почна с комплиментите.

Оправдавам ли се...
Виж целия пост
# 6
Да, миналият петък. Но беше гей. Просто приятелска прегръдка и целувка. Момчето се изчерви. Но той почна с комплиментите.

Оправдавам ли се...
Май да Joy Joy Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 7
ахам  Blush
Виж целия пост
# 8
Не пия. И не се мятам. Чудя се от къде се взе този моят подпис Mr. Green
Виж целия пост
# 9

А иначе не трябва да пия... Но 2 чаши червено вино напоследък правят чудеса с мен...


Наистина малко  Blush  Blush После ми мина Simple Smile Те тези неща идват, минават и си заминават Simple Smile Пийнал си, помачкал си се с някого /аз не се обаче петъка/ и после кой откъдето е Simple Smile

Не говоря за бурни нощи и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.
Виж целия пост
# 10
и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.

ей това сравнение ме срази Hug
Виж целия пост
# 11
 Naughty щот от врата току-виж съм се метнала и на друго място  Mr. Green
а и сега се мятам само на мъжо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Всеки път като пийна ми се случва(нападам моя мъж де-за сега се въздържам към другите).Алкохола ми действа като афродизиак-най-хубавото е, че на мъжа ми му действа по същия начин Mr. Green smile3508 newsm53

Мдаааа мятам се  Blush затова си имам и такава лентичка  hahaha
Виж целия пост
# 13
и после главата ти те цепи като четирилистна детелина.

ей това сравнение ме срази Hug

Главата, да, но в устата си имаш вкус на прясна люцерна  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
С мъжът ми не пием, но преди  доста години......мммм да, случвало ми се е. Но незнам дали е от алкохола или пубертетските хормонални шамари Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия