кашля само нощем,дайте съвет,моля ви....

  • 5 620
  • 13
аз наистина не знам вече какво да правя,затова искам да ви помоля за мнения и евентуално за съвет и препоръка за добър специалист.Накратко ще ви разкажа историята ни за да добиете представа...Всичко тръгна от не лекувано правилно червено гърло с неправилния антибиотик,след преглед и рецепта от докторка в детската университетска болница.На детето му остана някаква кашлица и странно хъркане в носа.Препоръчаха ми да я заведа на уши,нос ,гърло- др.Тодоров-работи в исул и има кабинет в лозенец.При първия преглед каза че инфекцията не е доизлекувана и ни предписа какпки целестон-с за нослето.И наистина като слагахме капките тя започна да отделя секрет още в момента през устата.Мислех че вече всичко е минало но като я заведохме за втори преглед той каза че гърлото й отново е зачервено и тогава найстина започна да кашля.Тогава изписа сироп мукосулван и тантумверде спрей.След 1 седмица при поредния преглед се оказа че носната лигавица й е отекла и предписа паста за нослето бактрубан.сега нослето е добре но детето винаги кашля докато спи,независими през нощта,вкащи или в количката.при педиатърката я водих 3 пъти,тя ми каза че на детето нищо му няма нищо не се чува на слушалките и това е.Моля ви препоръчайте някой свестен лекар при който да я заведа ние живеем е бели брези,защото много се притеснявам.благодаря ви и извинявайте ако наместа съм звучала несвързано но нямах много време   bouquet
Виж целия пост
# 1
 Не мога да ти кажа лекар, който да ти помогне, но замисляли ли сте се дали не е на алергична основа. В стаята и има ли плюшени играчки, персийски килими, одеала и др.
 Дали имате домашен любимец?
Виж целия пост
# 2
Прочети тази тема.Правили ли са изследване за стафилококи?Моето дете също кашляше само нощем, ставах да го будя за да спре.
Виж целия пост
# 3
сигурно звучи тъпо, елементарно  и го знаете, но защо не опитате да повдигнете матрака на бебока? и да проветрявате през нощта?
Виж целия пост
# 4
и да спрете капките-създават повече проблеми.може да има заден ринит
Виж целия пост
# 5
Може да ви се стори тъпо , но проверете детето си за аскариси!
Виж целия пост
# 6
Може да ви се стори тъпо , но проверете детето си за аскариси!


Какво е аскарисиRolling Eyes

Ето още една тъпа идея от мен - пробвайте с хомеопатия! Лично мое мнение - мисля,че става въпрос за алергия. Бършете прах, тупайте, скрийе плюшените играчки, махнете килимите и тежките завеси. И виж как това ще се отрази на детето - ако има положителна промяна, мисля че е ясно!

Успех в намирането на решение! И да, спрете всякакви лекарства докато не се види какво му е на детенцето! Нашата алерголожка ни каза, че отхрачващите сиропи не трябва да се пият повече от 1-2 дена, защото `изстъргват` дробовете на децата и ги алергизират допълнително.
Виж целия пост
# 7
Цитат
Какво е аскариси?
глисти,но не вярвам да имат връзка с хремата
Виж целия пост
# 8
  Определено хомеопатия. Peace
Виж целия пост
# 9
не мога да повярвам, че си давала толкова много лекарства заради кашлица  Rolling Eyes .... аз нищо не давам  .... лекарствата колкото помагат, толкова и вредят ..... разгледай им листовките за разни странични ефекти ...
Виж целия пост
# 10
Aскарисите са вид дълги глисти, чиито яйца попадат в белия дроб и се получава алергична кашлица.Организмът сам иска да изхвърли паразита и затова отделя секрети като сополи , храчки, дори може да има разстройство. Допълнително възрастните аскариси отделят вещества,които са токсични за човека, и предизвикват различни реакции. Изследвания се правят в "бившите" ХЕИ.
Виж целия пост
# 11
И ние бяхме така -нон стоп кашлица нощем, и ние сме пили същите лекарства, като вас и нищо не помогна. Спрях ги, купих му чай от билковата аптека на ул"Бачо Киро"- за бронхит (дробовете му са 100 % чисти), но чаят го упокои. И почнах да държа по-хладно в стаята му нощем, явно го дразнеше сухия въздух.Успех!
Виж целия пост
# 12
направете изследвания за стафилококи.ние имаме подобна кашлица през ноща и докато не повърне секрета не спира да кашля.От една година неуспешно се бориме със стафилококи.Щом ви е предписал Бактробан значи  и той има подобни съмнения.Това лекарство е за стафилококи.Вместо да ви направи първо изследвания,той направо е преминал към лечението Wink
Виж целия пост
# 13
задължително направете носогърлен секрет , може и да сте се излекували от бактериите просто лигавицата и да е раздразнена, проверет и въздуха в помещенията дали не е много сух . Ние бяхме с упорит заден ринит чисти изследвания и се оправихме след като купихме овлажнител за въздух . Капките за нос  при нас влошаваха положението
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия