Наредба за паричните обезщетения за бременност и раждане

  • 879
  • 1
        Здравейте!
      Казвам се Фани. Имам дъщеря на 1 год. и 3 мес. До 24 декември 2007 год. съм в платено майчинство. Но за щастие съм бременна отново. Второто ми дете ще трябва да се роди през септември 2007 год. Според Наредбата за парични обезщетения за бременност и раждане, за да получавам по-голямо обезщетение трябва да съм работила последните 6 месеца преди раждането.Но аз отглеждам през това време първото си дете, което не е достатъчно голямо  и не е възможно все още да посещава детско заведение.
      Бих искала да ми отговорите как закона насърчава такива като мен, които са готови да раждат по-две и повече деца? Какво бих могла да направя, за да получавам за второто си дете по-голямо обезщетение/на базата на заплатата, която получавах в ъв фирмата, където съм все още на трудов договор и откъдето в момента получавам обезщетение за първото си дете?
       Бъдещи майки, призовавам Ви да поговорим всички заедно на тази тема и да зададем всички въпроси, които ни вълнуват!
       Фани
         
Виж целия пост
# 1
Записвам се да следя темата, защото и мен ме интересува точно този въпрос. Дано има мами, които да знаят отговорите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия