ТОЧКОВА ДИЕТА-за сериозни мами и девойки

  • 56 871
  • 284
# 270
Здравейте,
Да попитам днес съм яла двеста грама пле на грил и един пакет солети+ ябълка колко точки са?
Виж целия пост
# 271
Крисии това книгите с рецепти ли са?те са точно две, аз ги видях в една книжарница и не си ги купих, защото си купих Сила за живот. И тук да се похваля, че съм -1 от лунната, ям ябълка сега; утре месце
Виж целия пост
# 272
пилето ти е 0; ябълката май-беше 16 или 9.5 не помня, а солетите ще са ти доста, защото са въглехидрат от всякъде(1 геврек е 25). виж таблицата в началото
Виж целия пост
# 273
да ама колко са искам да знам.моля ако някой знае да каже.
Виж целия пост
# 274
piddochia-да мила само рецепти има вътре и таблицата ама съм доволна де.Пише си всяка колко точки е.

Относно солетите определено са много точки но няма идея колко.Със сигурност повече от геврека защото все пак той е с парено тесто.Сухарите са 66 ама солетите никъде ги няма.те са абсолютно забранени.както и гевреците по време на отслабване.Много са въглехидратни.
Виж целия пост
# 275
mery_rose,мила тук ти давам линк към двете части на книгата,защото и някой друг може да иска да си я купи.
http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=21630
http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=22412
Виж целия пост
# 276
Хайде започна се.... днес менюто ми включва :
Закуската - 11т. :
домат и половина + около 50г сирене+ 1/2 салата+3-4 маслини(които между другото незнам колко точки са,но ако някой има идея нека сподели)+ 1/2 сварено яйце.
Кафе + малко мляко (2т.)
Обяд: зеленчукова супа - (16т.)
Следобеднен чай с две лъжички мед - (6т.)
Вечеря - 11.6т.: език в масло(2т.) + салата (картофи-20г. - 4,6т.), кисели краставички-(50г.-1т.), цвекло(50г.-3т.) , чаша вино -(1т.)
За деня: 46.6 т.
Виж целия пост
# 277
Здравейте точки.  Hug
Все о6те не съм си направила меню.
Закуската ми беше кафе с мляко - 3т. Вчера храната ми беше -42т.
Не ли много за първи ден? Колко време трябва да се спазва тази диета?
Виж целия пост
# 278
Незнам, но аз ще я правя докато постигна желаните килограми Hug
Виж целия пост
# 279
Незнам, но аз ще я правя докато постигна желаните килограми Hug
Peaceи аз.Дори по нататък..искам да имам здравословен начин на хранене.И ако примерно един ден прегреша после ден или два ще съм под 40т за разтоварване.
Аз днес съм на кашкавалено руле с шунка-2т за обяд и 3кис.краставички- 3т.,кола лайт-0т
а за закуска кафе с малко мляко-3т.Общо-8т
Вечерята още незнам...салата със сигурност и може би някое месце. newsm78
Виж целия пост
# 280
Здравейте точки.  Hug
Все о6те не съм си направила меню.
Закуската ми беше кафе с мляко - 3т. Вчера храната ми беше -42т.
Не ли много за първи ден? Колко време трябва да се спазва тази диета?


не е добре си се справила.Момичета някъде четох за картофи, че някой е хапнал малко.Поне докато сте в отслабваща фаза не ги консумирайте..въглехидратни са и пречат на отслабването.Това го четох в книгата.
Виж целия пост
# 281
Момичета пуснах нова тема.Пишете в нея. Peace
Виж целия пост
# 282
Здравейте ,мили ентусясти. Желая на всички успех и силна воля. От днес и аз се включвам в иниацетивата да отслабнем Cry, но съм супер обнадеждена и сигурна в положителните резултати Grinning! Само искам да попитам мога ли да изям наведнъж например омлет и 2 кренвирша или трябва през няколко часа? Междудругото като пия много вода въобще не чувствам глад. Отначало(сутринта) се надувах много , но вече дори чувствам жажда. А, много ми похвалиха хапчетата за отслабвване фемимодел, които са на билкова основа и не са много скъпи-15лв. Те убиват тотално апетита, но не увреждат организма , а дори напротив. Joy Айде чао засега. Peace/color]
Виж целия пост
# 283
Дарема моля те пиши в новата тема Praynig

Заповядайте всички тук-  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=183506.msg3741599#msg3741599
Виж целия пост
# 284
 Включвам се към вас! Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия