Ползвали ли сте Vital-Center

  • 13 406
  • 33
Ползвали ли сте Vital-Center на VS -teleshop- сега гледам рекламата и ми изглежда много добре, но се чудя дали го бива в действителност. Някой купувал ли си е нещо от тези рекламираните по телевизията неща? Thinking
Ето и анкета Mr. Green
Виж целия пост
# 1
не , не съм купувала , и не бих купила..
причини - неизвестен производител , малка гаранция - само 6 месеца ( иначе е 2 години гаранцията ) , просто качестото е ниско ,
Виж целия пост
# 2
НЕ СИ ГО ВЗИМАЙ !!!
Пълна измама, няма нищо уникално в него.

За да се увериш накарай ги да ти го разглобят пред тебе, после иди в Техномаркет или Технополис и разглоби сама примерно сокоизтисквачка да речем Бош и ще видиш.
Виж целия пост
# 3
Благодаря на всички:)
Виж целия пост
# 4
Че няма нищо уникално във Витал център е ясно, но как може да се дава мнение за нещо което не си ползвал не знам. Аз имам  машинката от 1,5 год. и съм доволна от нея. Прави всичко ,както в рекламата и се подържа лесно. Да не говорим за разликите в цените за различните марки.
Виж целия пост
# 5
Имам вкъщи - пълен боклук! соковете са като нектар - с пулпа и трябва да се прецеждат, пръска навсякъде, много малко количество събира, а резачките са под всякаква критика! Вземи си обикновен домашен робот с всички екстри и няма да сбъркаш - имам мулинекс и съм изключително доволна...
Виж целия пост
# 6
Цитат на: inamarkova
Имам вкъщи - пълен боклук! соковете са като нектар - с пулпа и трябва да се прецеждат, пръска навсякъде, много малко количество събира, а резачките са под всякаква критика! Вземи си обикновен домашен робот с всички екстри и няма да сбъркаш - имам мулинекс и съм изключително доволна...
и на мен ми направи впечатление,че събира много малко (просто се губи в ръката на  чичкото ) а жената как убийствено се превзема -''и трите наведнъж !!" Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Цитат на: Kateri4ka_Diva
Че няма нищо уникално във Витал център е ясно, но как може да се дава мнение за нещо което не си ползвал не знам. Аз имам  машинката от 1,5 год. и съм доволна от нея. Прави всичко ,както в рекламата и се подържа лесно. Да не говорим за разликите в цените за различните марки.

Абсолютно съм съгласна. Доволна съм от машинката,
освен, че прави всякакви сокове вече не използвам и ренде, а
 всичко на нея и става изключително бързо.
Иначе незнам цената дали е добра. На мен ми я подариха преди година близо и за сега нямам оплаквания
Виж целия пост
# 8
Нямам нищо против Витал центъра но го представят като уникално нещо и виждаш ли друг като него няма ... което си е откровенна лъжа и злоупотреба.

Ние имаме Бош който е на цена около 150 лева и сме много доволни от него. Витал центъра беше над 100 лева. Има сокоизтисквачки и за 30 лева на Елит, Мулинекс и други подобни. Сигурен съм, че Бошчето си ни е много по добро от виталцентъра. Сока от магданоз е перфектен.
Виж целия пост
# 9
имаме и филипс есенс - домшен робот фулекстри, обаче с него трудно се прави сок от магданоз.
специализираните сокоизтисквачки за твърди плодове са по добри от тези в домашните роботи най-вече за натоварването.
филипса трябва да се почисти когато направиш около 500мл сок от моркови а Боша се самопочиства и с него мога и 5 литра да направя без почистване.
Виж целия пост
# 10
На мен също ми е подарък,използвала съм го само вееднъж-сокоизтисквачката.Стои си без да го ползвам,но живот и здраве като дойде бебчо ще го тествам по интензивно.  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Следя темата с интерес!

Имам подарък AEG- сокоизтисквачка, но сока е като нектар. Правя промишлени колическтва всеки ден и ми писна да цедя.
МИналата година подарихме на една сватба Vital center и хората са много доволни. От скоро съм се замислила и аз да си взема, но ще видя още какво ще разкажете за този уред ...

tatko имаш ли картина на твоя бош ?! От къде сте си го взели?
Виж целия пост
# 12
Йоси, имаше една тема "Кои са най-безмислените ви покупки" и Витал  Център заемаше челно място в класацията.
Виж целия пост
# 13
хихихих- това е една от първите теми които съм пускала във форума- от преди година. Още не съм си го купила- ползвам една сокоизстисквачка на 30 години- не е перфектна, но за сок от ябълки и моркови става. Но сега като им паднаха толкова цените на Виталите- се замислям за един- бебка тъкмо пропи сокове, а и не само от тук и от други места чувах хубави отзиви за машинарийката. За 60 лева- защо не. Имам миксер Браун- след година ползване му се развали пасатора. Тъпо и упорито си купих същия и пак му се развали пасатора. Сега имам пасатор-Сименс- за сега бива- май всичко е до това какво улучиш- без значение на марката.
Виж целия пост
# 14
Недей за нищо на света да си го купуваш 1. сока не отива там където трябва а остава почти половината в пулпа или т.нар. болкук-пробвала съм след това и него да изтисквам наново 2 на първото измиване току-що купена се счупи(пукна се) частта в която трябва да тече сока (мих я на ръка, дори не си помислям да я сложа в миялната)(има гаранция само за моторната част) 3. на второто ползване на каната ножчето просто спря да се върти, нищо че отдолу мотора въртеше-оказа се една оплътняваща част отдолу на ножа се е стопила, защото там леко се загрява при работа (за не повече от 20 секунди). Мога да изредя още много неща, които реално нямат нищо общо с рекламата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия