Орифлейм - 7

  • 13 730
  • 327
старата тема
Виж целия пост
# 1
запис  Peace
Виж целия пост
# 2
И аз да се разпиша тук  Peace
Виж целия пост
# 3
Запис и от мен
Виж целия пост
# 4
Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Момичета,а как става преминаването от едно ниво в друго - от БО ли зависи newsm78?И какво се променя като минеш в по-горно ниво?
Виж целия пост
# 6
От БТ зависи преминаването в по-горно ниво. Променя се процента, който взимаш от БО, който имаш.
Виж целия пост
# 7

Ти ли пита в предната тема какъв е реда на талк и лосион? И да не съм уцелила питащият, все пак ще отговоря.  Peace Според мен, ако ползваш талк след това не нанасяш лосион. Двете са несъвместими и като нанасяне, и като ефект. Ефектът на талка е да противодейства на потенето, създава фин слой, като кадифе става койата според мен. Този слой абсорбира жлагата и не се протриват проблемните зони или просто да няма дискомфорт на зоните с по-обилно изпотяване. Лосионът пък овлажнява, подхранва, подпомага еластичността на кожата - всичко това посредством масла и разни такива по-мазни съставки. Ако искам да ползвам и двете неща - слагам талк където се потя повече, ползвам го предимно лятото, а лосиона на сухите участъци - крака, ръце...

Надявам се да съм била полезна  и изчерпателна  Peace
Виж целия пост
# 8
Не по темата - ама ми се вижда много тъпо това "запис и от мен".Винаги като го чета адски много се дразня.Ако всеки така отговаря,не знам какво ще четем.Мисля,че не е толкова ВАЖНО да се запишеш,че си го прочел.НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ,ПРОСТО констатирам.
Виж целия пост
# 9
Каталога за април няма ли го някъде к Whistling Flutterачен ? Hug
Виж целия пост
# 10
Не по темата - ама ми се вижда много тъпо това "запис и от мен".Винаги като го чета адски много се дразня.Ако всеки така отговаря,не знам какво ще четем.Мисля,че не е толкова ВАЖНО да се запишеш,че си го прочел.НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ,ПРОСТО констатирам.
Записването ползват хората, които после четат теми от бутона 'Отговори на мои публикации'.
Не го ползвам, може и малко по-различно да се води Grinning
Но винаги е по-приятно освен 'запис' да прочетеш и някакво изречение Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Момичета,а как става преминаването от едно ниво в друго - от БО ли зависи newsm78?И какво се променя като минеш в по-горно ниво?
Записвам се и аз.Искам да ти отговаря на въпроса.Нивата са от 3% до 21%, нагоре има и още, но там става по-сложно над тях са директор, следва златен директор, двоен директор и т.н.
3% са точките от 200 до 599.Тук печелиш около 4.50-5.00лв от своята група и отделно от продажи 30%.
Следва 6 % от 600-1 1999. Аз съм застопорена тук, не гома все още да ги мина тези точки.Печалбата е по-голяма около 37 лв плюс 30 от продажби.
Нагоре са 9 % - 1200-2399 точки
12% - 2400 - 3999 точки
15% - 4000 - 6599 точки
18% - 6600 - 9999 точки
21% - 10 000 точки
Ами това е! Wink
 
Виж целия пост
# 12
Най-добре е да седне с спонсора си да сметнат %, нива, отстъпки. Когато е конкретно за случая е най-ясно и лесно  Peace
Виж целия пост
# 13
Не по темата - ама ми се вижда много тъпо това "запис и от мен".Винаги като го чета адски много се дразня.Ако всеки така отговаря,не знам какво ще четем.Мисля,че не е толкова ВАЖНО да се запишеш,че си го прочел.НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ,ПРОСТО констатирам.
Записването ползват хората, които после четат теми от бутона 'Отговори на мои публикации'.

или сред стотиците теми търся тези с опашле  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Не по темата - ама ми се вижда много тъпо това "запис и от мен".Винаги като го чета адски много се дразня.Ако всеки така отговаря,не знам какво ще четем.Мисля,че не е толкова ВАЖНО да се запишеш,че си го прочел.НЕ СЕ ЗАЯЖДАМ,ПРОСТО констатирам.

 smile3501
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия