Пъпки след епилация

  • 4 656
  • 6
Момичета, помагайте. Във вторник си махнах мустаците с кола маска и днес се събудих с гадни червени пъпки с бяло връхче над горната устна. И преди ми се е случвало, но сега пъпките са повече.  А утре имам рожден ден и не ми се иска да имам тази "украса" над горната устна Sad .
Наскоро имаше подобна тема, но не мога да я намеря с търсачката. Ако някои знае как да мога да се отърва от пъпките или поне да огранича появата на нови, да пише.
Виж целия пост
# 1
Аз след епилация намазвам мястото с крем Здраве.Откакто го правя,нямам никакви пъпки,а преди и на мен ми се случваше.Иначе против пъпки използвам дермален разтвор Зинерит,който купувам от аптека.
Виж целия пост
# 2
Атакувай сега с много салицилов спирт  2%,после намажи за успокоение крем Здраве. Утре покрии с ФДТ и пудра. Ще си най красивата рожденни4ка   bouquet
Виж целия пост
# 3
clavena, Witchy, благодаря ви за отговорите. Вече намазах пъпките със салицилов спирт, а следващият път ще пробвам след епилация с крем Здраве
Виж целия пост
# 4
Прочетох рецептата в темата за домашни рецепти за разкрасяване, май, но ето я и тук:
1 опак. сулфатиацол
1 опак. топоцин
1 с. л медицинска сяра
1/2 опаковка бебешка пудра

(рецептата е от козметик)
Всичко ще и излезе около 2,5-3 лв.
Внимателно смесваш всички съставки и внимаваш да не вдишаш, че не е от най - приятните неща. След епилация нанасяш - на крака, ръце, триъгълник, лице, подмишници- става за навсякъде. За няколко часа червенината се успокоява, предотвратява пъпчици, а при мен и врастнали косъмчета. В следващите един-два дни нанасяй след миене и подсушаване на кожата Peace
Виж целия пост
# 5
Прочетох рецептата в темата за домашни рецепти за разкрасяване, май, но ето я и тук:
1 опак. сулфатиацол
1 опак. топоцин
1 с. л медицинска сяра
1/2 опаковка бебешка пудра

(рецептата е от козметик)
Всичко ще и излезе около 2,5-3 лв.
Внимателно смесваш всички съставки и внимаваш да не вдишаш, че не е от най - приятните неща. След епилация нанасяш - на крака, ръце, триъгълник, лице, подмишници- става за навсякъде. За няколко часа червенината се успокоява, предотвратява пъпчици, а при мен и врастнали косъмчета. В следващите един-два дни нанасяй след миене и подсушаване на кожата Peace

 

Не е по темата, но много благодаря за рецептата. Бях си я записала и изгубих листчето преди да си купя необходимите неща. Вчера се опитвах да я намеря, но не можех да се сетя в коя тема я има.  Благодаря! 
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Прочетох рецептата в темата за домашни рецепти за разкрасяване, май, но ето я и тук:
1 опак. сулфатиацол
1 опак. топоцин
1 с. л медицинска сяра
1/2 опаковка бебешка пудра

(рецептата е от козметик)
Всичко ще и излезе около 2,5-3 лв.
Внимателно смесваш всички съставки и внимаваш да не вдишаш, че не е от най - приятните неща. След епилация нанасяш - на крака, ръце, триъгълник, лице, подмишници- става за навсякъде. За няколко часа червенината се успокоява, предотвратява пъпчици, а при мен и врастнали косъмчета. В следващите един-два дни нанасяй след миене и подсушаване на кожата Peace

Благодаря ти много Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия