Случвало ли Ви се е

  • 1 415
  • 27
Да ви загори  яденето  докато  преглеждате  форума?  Е нам ми се случи току-що Embarassed
Виж целия пост
# 1
Когато преварявам мляко,всеки път го кипвам.
Виж целия пост
# 2
май не. но имам таймер - и да съм се заплеснала ме подсеща  Wink
Виж целия пост
# 3
Ядене не съм загорявала, ама на малката млякото за закуската най-редовно го изкипявам   Outta Joint
Виж целия пост
# 4
не загарям ядене докато съм във форума - аз не мога да стана от компа че да почня да готвя Embarassed снощи ядохме в 9 и половина Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 5
Колко пъти.....уж сядам да погледна нещо за 5 мин и .............
Виж целия пост
# 6
Да ви загори  яденето  докато  преглеждате  форума?  Е нам ми се случи току-що Embarassed

Много често ми се случва.  Embarassed Ама много разсеяна станах от както родих. А преди се чудих на разсеяните хора, сега вече ги разбирам.  Embarassed Cry

Колко пъти.....уж сядам да погледна нещо за 5 мин и .............

Аха и аз така...
Виж целия пост
# 7
И за това трябва да се пусне отделна тема ли Rolling Eyes?!Сега ще последват найсе страници с безсмислени отговори ConfusedИзлишно е, дайте да щадим сървъра, за нас си е!
Виж целия пост
# 8
И за това трябва да се пусне отделна тема ли Rolling Eyes?!Сега ще последват найсе страници с безсмислени отговори ConfusedИзлишно е, дайте да щадим сървъра, за нас си е!

И аз това си помислих - тая тема край няма да има.
Виж целия пост
# 9
Не.
Виж целия пост
# 10
Наскоро веднъж ми се случи да позабравя за малко яденето, но не беше фатално. Иначе веднъж като ученичка бях решила да си сваря яйце и се загледах в един детски филм пред ТВ-то в хола и така го откарах 1 час, докато яко не ми задимя. Резултата беше овъглено яйце и хвърлено канче. Hug
Виж целия пост
# 11
Ееее,чак пък да ми загори яденето!?! То времето  за готвене ми е толкова ценно и кратко,че...а във форума след 23:00часа.Пусто време все не ми стига Thinking
Виж целия пост
# 12
Ееее,чак пък да ми загори яденето!?!

Но често не ми стига времето за мого други неща вкъщи  ooooh!
Виж целия пост
# 13
И за това трябва да се пусне отделна тема ли Rolling Eyes?!Сега ще последват найсе страници с безсмислени отговори ConfusedИзлишно е, дайте да щадим сървъра, за нас си е!

И аз това си помислих - тая тема край няма да има.
Peace
 по темата -не
Виж целия пост
# 14
Не
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия