Платформи - къде!!!

  • 732
  • 11
Момичета, толкова се радвах, че платформите са отново на мода и какво се оказа?
Знам, че пролетните колекции все още не са налични по всички магазини, но това,което видях досега ме навежда на мисълта, че може би платформестата вълна ще ни залее другата година Rolling Eyesнай-рано!
Виждал ли е някой хубави платформи или техни производни  Winkи ако да- къде~ Grinning
Много ще бъда благодарна за всяка информация!
Прилагам примери на примерни мечтани артикули.





Виж целия пост
# 1
В Тенденс на Графа  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз имам следните


от www.shoes-bg.com
Виж целия пост
# 3
Не се сещам кой точно е Тенденс, но ще го открия! Grinning
Благодаря много!Има ли хубави неща?А цените над 200 ли са?
Виж целия пост
# 4
И аз също си търся такива, но не намерих подходящи.ще следа темата!
Виж целия пост
# 5
Не се сещам кой точно е Тенденс, но ще го открия! Grinning
Благодаря много!Има ли хубави неща?А цените над 200 ли са?

На площад Славейков.
За хубави неща- доста относително, на мен не ми харесват.  Stop
Цени- доста под 200.  За 200 кинта кви чепици ще си избацаш- не е истина просто.   Peace
Виж целия пост
# 6
И аз съм виждала, не се сещам точно къде, но определено има.

Има и в Тенденц. Ниски цени и респ. относително ниско качество, но като за един сезон - стават!
Виж целия пост
# 7
Аз всъщност не ги искам за един сезон!Не ми пука за тенденциите!Искам да си купя обувки, които да ме грабнат и да си ги нося дотогава, докато ми е кеф!
Нямам нищо против по пози повод да дам повече пари!Купувам си обувки само по любов! Blush
Виж целия пост
# 8
Аз всъщност не ги искам за един сезон!Не ми пука за тенденциите!Искам да си купя обувки, които да ме грабнат и да си ги нося дотогава, докато ми е кеф!
Нямам нищо против по пози повод да дам повече пари!Купувам си обувки само по любов! Blush

Сродни души сме.  Hug
Виж целия пост
# 9
Аз видях вчера в едно магазинче на Алабин - намира се до Съдебната палата,след/преди пресечката с Витошка http://bgmaps.com/map.asp?sid=5a9ec47ee998b41ad25a89a08642c7ba&a … mp;Map44_44.y=164– имаше точно като модела на Michael Kors, само че дънкови. Бяха много сладки и мислех да вляза да ги пробвам, но беше късно и беше затворено
Виж целия пост
# 10
И аз обичам платформите  newsm44 newsm68 newsm44.
Само такива нося,без да ми пука дали дадения сезон са модерни.
Мъж ми ме бъзика все колко съм демоде Hug.
Но дойде моето време bowuu.
Пишете къде във Варна могат да се намерят newsm78.
Виж целия пост
# 11
Пишете къде във Варна могат да се намерят newsm78.

Оооох, аз ако знаех...  Tired Платформите всъщност са актуални още от миналата година. Що магазин обиколих, що нещо - няма... те наш'те си продават остричките обущенца и цвичките, и хич не ги вълнуват ни модни модели, ни цветове  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия