Хрема-лечение

  • 1 471
  • 5
Детето ми има хрема за първи път.Кои са първите мерки за нейното предотвратяване? Какви капки мога да използвам? Има ли и други "нетрадиционни" методи за прекратяване на болестта?
Направих му инхалации със Steri Маr. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
трудна работа с предотвратяването... на колко е детето?стеримара е добър избор.капките не лекуват-за отпушване на носа в краен случай-олинт.ако пиете сокове-повече пресни за подсилване на организма за да се справи с болестта сам. бабешки методи има,но зависи от възрастта на детето,но и те не са вълшебни-просто малко търпение  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Благодаря! Соковете от цитруси или от други плодове да бъдат? Синът ми е на 1 година и 9 месеца. Зная за капане в носа на настойка от лайка с хлебна сода.
Виж целия пост
# 3
По добре не давай цитруси.А относно нослето ако е запушено-капки Виброцил,те са леки и определено помагат.А ако има сополи-Коларгол или Мукосептонекс ти препоръчвам.Разбирасе преди капките пръскай Стеримар за да прочисти нослето и след това слагай капки.Все пак най-добре да се консуртираш с лекар,мойте съвети са следствие съветите на педито ни и аз така процедирам,но при всяко дете нещата са различни тъй че ти си решаваш.Някои майки капват вит.С или капки от настърган и изтискан лук смесен със също толкова вода,аз лично не съм капвала нещо по различно от капки за нос.
А как така правиш инхалации със Стеримар newsm78,не се ли пръска само?
Виж целия пост
# 4
защо не цитруси -детето е голямо.сок от лимон с мед/ако даваш мед/ е добре,портокал,киви-имат доста вит.ц.лайка съм капала,също и капки от мед.може да си потърсиш и капки с прополис-по-добре от другите химии
Виж целия пост
# 5
Чай от лайка, шипка, коприва и жълт кнтарион с мед ..... само така се лекуваме  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия