Обезмерисител и/или ароматизатор за стая - дайте предложения!

  • 4 567
  • 12
Взехме си кученце скоро и мъжът ми твърди, че като се влезе в къщи се усеща неприятна миризма.

Предложете ми моля какво да използвам за да я неутрализирам.
Няма значение колко струва.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
В една тема тези дни четох за някакъв неутрализатор на миризми. Сега ще се разтърса да видя да ли ще я намеря.
Виж целия пост
# 2
И аз четох но ставаше дума за тоалетна чиния май.
Виж целия пост
# 3
Мисля, че това е добро наистина и аз ще си купя такова защото хората, които са живели тук преди нас са гледали котка и смърди. Ето линка
http://smellkillerbg.com/products.php
Виж целия пост
# 4
Ние имаме 2 от тези на Glade, дето се пъхат в контакта. Сложили сме в тоалетната единия, а другия го местим в коридора или всекидневната постоянно. За протокола да кажа, че до преди месец имахме куче.
Виж целия пост
# 5
Благодаря за бързите отговори.
Този smellkiller е много примамлив.
А можете ли да ми кажете тези гъбички вътре на колко време се сменят и въобще каква му е поддръжката?
Виж целия пост
# 6
Извинете за тъпите въпроси, но чак сега прочетох в сайта.
Явно само се мие и допълва с вода.

А някой да е ползвал и да е доволен?
Виж целия пост
# 7
Извинете за тъпите въпроси, но чак сега прочетох в сайта.
Явно само се мие и допълва с вода.

А някой да е ползвал и да е доволен?

Ами в другата тема две мами бяха писали, че са доволни. И аз мисля да си взема защото както казах вкъщи мирише на котка.
Виж целия пост
# 8
Аз бях писала в другата тема за smellkiller. Доволна съм от пепелника, друго още не съм пробвала. Ако някой пробва да каже отзиви.  bouquet
Виж целия пост
# 9
Аз съм много доволна от ароматизаторите на амби пуър(тези за контакти), но тъй като аз не харесвам много много цветните им аромати ползвам от тези за цигарен дим. Животинче нямам, но често ми гостуват пушачи и на сутринта изобщо не се усеща, че някой е пушил.
Виж целия пост
# 10
Аз съм много доволна от ароматизаторите на амби пуър(тези за контакти), но тъй като аз не харесвам много много цветните им аромати ползвам от тези за цигарен дим. Животинче нямам, но често ми гостуват пушачи и на сутринта изобщо не се усеща, че някой е пушил.
Peace Да и аз ползвам от тях, с аромат на лавандула, доволна съм!
Виж целия пост
# 11
 Ние си сложихме в офиса и в къщи едни системи за ароматизиране,които са страхотни.Анти-табак са всички и не се смесват с другите миризми,а ги абсорбират и имат много видове аромати.Системата впръсква от аромата във въздуха през определено време.Много съм доволна.
Виж целия пост
# 12
Ние си сложихме в офиса и в къщи едни системи за ароматизиране,които са страхотни.Анти-табак са всички и не се смесват с другите миризми,а ги абсорбират и имат много видове аромати.Системата впръсква от аромата във въздуха през определено време.Много съм доволна.
Mожеш ли да ми пуснеш линк да ги видя?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия