Двойникът от огледалото

  • 561
  • 8
Създавайки огледалото,xората не са и подозирали,4е измислят една от най-загада4ните вещи в света.И така-огледалото е навсякъде.Езотери4ните у4ени потвърждават,4е има огледала убиици,огледала в който са  затворени души на xора,а някой могат нео4аквано и непредсказуемо да възбудят страст.Винаги съм си мислила,4е,, вълшебното стъкло''притежава необи4айни ка4ества.Обръщайки се към него,въздействайки му,биxме могли с помощa na това загада4но същество да влияем на своя и 4уждия външен вид,на събитията в живота. То   въздейста на всеки един от нас.Как мислите вие
Виж целия пост
# 1
Мисля. Добре е да се ограмотява човек и езиково, освен псевдоокултно.

Вземи си огледало
изпей му песничка
почакай
...........
ако е такова огледало
ще ти запее в отговор.
Виж целия пост
# 2
... освен псевдоокултно.

Прочетох псевдокултурно  Joy
Аз попях на моето огледало, но явно то не е такова.
Виж целия пост
# 3
Фроске, твойто може да е от онези огледала, дето трябва да ги наблюдаваш. През цялото време. Дебнеш го, и ха! в един момент не му издържат нервите и всичко си изпява.
Виж целия пост
# 4
Eh, нямам късмет! От 4-годишна пея на всички възможни огледала, стиснала микрофон в ръка и така и не съм нацелила едно да ми отвърне!  Mr. Green

И като говорим за огледала -- горещо препоръчвам "Вещици в чужбина" на Тери Пратчет -- в нея става дума и точно за огледала, които дават такава сила, описвана от авторката Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Мисля, че е крайно време е да се създаде подфорум "откачалки".  Confused
Виж целия пост
# 6
За теб Минзуxар специално щe се създаде този подфорум.Някой тема като не ти xаресва не я 4ети.
Виж целия пост
# 7
Огледалце, огледалце от стената, кажи коя е най-красива на земята? 4470
Виж целия пост
# 8
Оставете тази идея с подфорум Откачалки, че всички ще се натъпчем там!  Sick
Но крайно време е всички даскалици от форума да спретнат едно килийно училище БГ-Мамма, че да се ограмоти малко от малко природонаселението...

Направо си го представям: за една правописна грешка - един час в школото. Ама пък по този принцип някои никога няма да излязат оттам!   newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия