Подарък за новородено

  • 1 425
  • 37
Дайте някакви нестандартни идеи за подарък за новородено бебче!?  newsm78 Изключвам дрешки, защото вече има много, пък и не е интересно...
Виж целия пост
# 1
Аз лично най-много се зарадвах на дъската за повиване която се слага на леглото. Това беше най-практичният подарък.  Hug
Виж целия пост
# 2
Можеш да подариш играчка-дрънкалка; албумче за снимки, най-добре да е за р/р 10/15; кутия-термос, интересни бебешки обувчици/буйчици.

А ако си близка с майката, направо попитай какво би искала.   Peace
Виж целия пост
# 3
може и играчка за над кошарата или количката.
А ако си близка с майката, направо попитай какво би искала.   Peace
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 4
Бих се зарадвала на бебешки дневник или хубав албум за снимки на бебчо. Също така на бебешки обувки понеже като не са необходими сама няма да купя, а пък си е друго да е с обувки малкото човече. Също - спално бельо.
(Уф, докато го напиша това, те вече са предложени нещата... Но да си кажа - втори глас ЗА.)
Виж целия пост
# 5
Аз бих се зарадвала много на комплект козметика на Мустела. Тъй като е по-скъпичка и винаги има някаква промоция я с възглавничка,  я с мече според мен е супер подарък. Защото в началото много неща са необходими и може да не си позволят Мустела. Също така комплект шишета - никога няма да са излишни или хубав стерилизатор.
Виж целия пост
# 6
Маркова козметика или по-интересна играчка, която пее и свири. Може и активна гимнастика.
Но най-добре питай майката от какво има нужда.
Виж целия пост
# 7
Най-добре ако имаш възможност питай майката от какво точно ще има нужда.Иначе кошница за бебето,стерилизатор за шишетата, сгъваема кошарка за игра и ей такива неща.
Виж целия пост
# 8
Дневник за бебето или хубав голям албум  Peace
Виж целия пост
# 9
Дневник за бебето или хубав голям албум  Peace
И аз бих се радвала на това.
Виж целия пост
# 10
Честно да ви кажа има страхотни детски одеялца които ще се ползват до 2 год.възраст.
Виж целия пост
# 11
Кенгуру, активна гимнастика, хубаво одеалце, спален комплект - винаги е необходим, скъпа козметика.
Или пък нещо за по-голямо детенце като домашна люлка, бънджи, проходилка.
Виж целия пост
# 12
Активна гимнастика,дневник на бебето Peace
Виж целия пост
# 13
ПАРИ
Може да звучи ужасно, но това е от което има най-голяма нужда. А и  винаги съм предпочитала аз да избирам всички покупки за малкия. Така, че ако ти е близка-пари, ако не чак толкова- заедно по магазините, тя избира ти плащаш!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 14
Всъшност зависи от майката и семейството - мен би ме зарадвал и дневник и ......обаче някой хора не ги ценят тези цвъчки, така че ако искаш наистина да зарадваш хората и ги познаваш достатъчно добре избери сама - магазини и избор бол, ако ли пък не питай майката  Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия