Добър детски дерматолог в Пловдив?

  • 15 276
  • 5
Момичета,моля Ви помагайте!
Трябва бързо да намеря детски дерматолог в Пловдив. Синът ми има някакъв тип алергия и ми се иска да го прегледа добър специалист,защото това,което правихме до сега не помага!
Ще Ви бъда адски благодарна за отговорите!   bouquet
Виж целия пост
# 1
Аз съм доволна от д-р Петкова от кожния диспансер в Кичука.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти Хелън-мама. А някакви координати и да ми обясниш по-подробно къде се намира този кожен диспансер тъй като не сме от Пловдив и не познавам добре града. newsm20 newsm20 newsm20
Виж целия пост
# 3
Д-р Милена Петкова се казва и работи в кожния диспансер,но има и частен кабинет .Ще ти дам кординатите и да се свържеш с нея и тя ще ти обясни точно къде се намира ,защото и аз няма да мога да те ориетирам.Служебен тел.-606526,домашен-435001 и мобилен - 0898233591.
Виж целия пост
# 4
O,Helen-mama,adski sum ti blagodarna. Kato doidda v Plovdiv 6te 4erpq po edno za zdraveto na de4icata. Wink Mnogo thanks.
Виж целия пост
# 5
Моят съвет е още по телефона да и обясниш за вашия проблем и тя да каже дали може да помогне.Иначе аз съм доволна от нея ,защото тук в Раковски личната каза ,че детето ми е с витилиго и ми изкара акъла,а Петкова още катоя видя взе да се смее и така ме успокои.Каза ми че е лишей от много рядък тип и позна.Изписа правилно лечение и детето ми се оправи,а преди това 1 година се чудехме как да махнем белите петна по кожата и с какви ли не скъпи кремове мажехме,но нищо.
Обади и се,попитай я и дано ви помогне и на вас.
Успех и после пиши за резултата. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия