Ползвали ли сте ампулите за коса PANTESALMINA

  • 2 122
  • 9
Подариха ми една такава ампула,която за средна дължина на косата стига за до три измивания.По принцип е за суха и изтощена коса и се нанася след измиване.Наистина има невероятен ефект,но малко неприятна миризма ConfusedТа въпроса ми е дали и вие сте ползвали такива ампули и къде и колко струват? Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Пантесалмина са на  Денис,нали? Много мами са ползвали тук на Денис ампулите,аз когато ги ползвах още нямаше Пантесалмина,та някакви други бяха...доволна бях,4е слагам нещо,но някакъв изумителен ефект нямаше..Тези може да са хубави, и са от професионалната им серия нали?Дано да имат ефект и да си доволна,от сърце ти го желая,а и да ти кажа: Каквото и да правиш за себе си,само факта,4е се грижиш дори,дава страхотен резултат и в психологи4ен план,което не е за подценяване..Действай смело. Laughing
Виж целия пост
# 2
Не омазняват ли костата тези ампули? Аз също бих си взела за подхранване, но в  момента от бременността косата ми много започна да се омазнява и това ме спира. Thinking
Виж целия пост
# 3
Ами на мен не ми омазняват косата,но сигурно защото като ползвам ампулата и не си слагам балсам.Ако сложа със сигурност ще стане много мазна.Освен това слагаш от течноста по твоя преценка.
Виж целия пост
# 4
Пантесалмина са на  Денис,нали? Много мами са ползвали тук на Денис ампулите,аз когато ги ползвах още нямаше Пантесалмина,та някакви други бяха...доволна бях,4е слагам нещо,но някакъв изумителен ефект нямаше..Тези може да са хубави, и са от професионалната им серия нали?Дано да имат ефект и да си доволна,от сърце ти го желая,а и да ти кажа: Каквото и да правиш за себе си,само факта,4е се грижиш дори,дава страхотен резултат и в психологи4ен план,което не е за подценяване..Действай смело. Laughing
Аз не съм сигурна дали са на Денис,но са италиански Simple Smile.Много ти благодаря за милите думи newsm51
Виж целия пост
# 5
Аз ги ползвам редовно,на мен лично не ми омазняват косата,хем слагам и балсам преди това,но все пак моята коса е изрусена,така че явно е индивидуално.А на въпроса-продават ги навсякъде,в аптеките и магазините за козметика.
Виж целия пост
# 6
Имоята коса е изрусена и за това не се омазнява Wink
Виж целия пост
# 7
Подариха ми една такава ампула,която за средна дължина на косата стига за до три измивания.По принцип е за суха и изтощена коса и се нанася след измиване.Наистина има невероятен ефект,но малко неприятна миризма ConfusedТа въпроса ми е дали и вие сте ползвали такива ампули и къде и колко струват? Heart Eyes

Ползвам и съм доволна. Продават ги навсякъде и в повечето магазини за козметика. Ценята е от 1.50 - 2, 3 лв.
Виж целия пост
# 8
И аз ги ползвам и съм доволна
Купувам и за себорея икосата ми не се омазнява вемче толкова
Виж целия пост
# 9
Понякога слагам по половин ампула в боята за коса, а другата половина - след боядисването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия