Жената над 30: Знам какво искам, знам какво мога!

  • 6 208
  • 201
Случвало ли ви се е погледът ви да бъде привлечен от някоя жена - не красива, но пръскаща чар; не млада, но изглеждаща превъзходно и излъчваща сексапил? Защо? Защото знае цената си. Защото знае какво иска и как да го постигне. Достатъчно е напреднала в кариерата си, вероятно има стабилна връзка и е надежден партньор.

За по-младите: Задавали ли сте си въпроса как ще изглеждате над 30? Мислите, че е далеч? Не, не е.
За по-зрелите: Доволни ли сте от това, което сте на тази възраст? Чувствате ли превъзходство над по-младите от вас? Знаете ли повече от тях?
Виж целия пост
# 1
По-добре се чувствам, отколкото на 20. Ама така си задала въпросите, че да предизвикаш скандал във форома  Mr. Green Затуй ще си замълча относно превъзходството  Whistling
Виж целия пост
# 2
Зависи от жените. Срещала съм жени, които са над 30 и изглеждат превъзходно. Имат си хубава работа, деца, мъж, който ги обича и е естествено те да изглеждат добре. А има и жени, които вече са се сдухали след 30-та си година.
Аз съм доста над 30 и не смятам, че изглеждам зле. В крайна сметка съм по-уверена и по-спокойна, отколкото като бях на 20.
А, иначе, много-много искам да съм пак на 20!!!! Ех, мечти!
Виж целия пост
# 3
Иска ми се Ванче, но съм си същата смотла, каквато бях и на двайсет Rolling Eyes
Само дето съм леко по-самодоволна след 'усядането' с дете и съпруг.
Виж целия пост
# 4
На 33 се чувствам прекрасно,не изглеждам зле,знам какво искам,за разлика от времето когато бях на 20,но естествено ми се иска пак да съм на тази възраст.Нали знаете израза"Сега да съм на онези години,но с тоя акъл..." newsm78
Виж целия пост
# 5
Мюриель, ако можехме да върнем времето, но да сме с този акъл, чудеса щяхме да сътворим Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Да, определено се харесвам повече след 30. Simple Smile Все още изглеждам добре ( надявам се Simple Smile ) , но не това е важното. Наистина се чувствам знаеща и можеща, и да има го това усещане за леко превъзходство над по- младите. Лошото е, че не успявам умело да го прикривам и ги дразня. Simple Smile Всяка възраст си има своя чар, колкото и клиширано да звучи. Аз съм намерила хубавото на сегашната. Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Мюриель, ако можехме да върнем времето, но да сме с този акъл, чудеса щяхме да сътворим Simple Smile

ама не става, този ми акъл си е същият ooooh!
Виж целия пост
# 8
Хм, аз не бих се върнала на ония години, дори и с този акъл.
Виж целия пост
# 9
Всяка възраст е хубава (за мен). Ч!овек трябва да се чувства комфортно в кожата си, независимо от годините.
Виж целия пост
# 10
Ама аз не искам да връщам времето. На мен си ми е добре тук - на прага на 40-те. Чувствам се далеч по-пълноценна, по-зряла и дори по-хубава. Имам всичко, което съм искала. Странното е това, че аз бях в дълга депресия, когато навърших 30. Не знам защо, но се страхувах от това число. После открих предимствата му. Е, вярно, че спряха да ми подсвиркват разни пичлемета, но пък ме заглеждаха далеч по-приемливи от тях. Появиха се децата, което пък още повече ме напомпи. Няма да споделям петъчните предимства на възрастта, че ще ми завидите Mr. Green
Не искам да се връщам, не.
Виж целия пост
# 11
Истината е, че времето си тече, трийсетте не са като на двайсет и скоро ще сме лелки. Необратимо. Grinning
Виж целия пост
# 12
На 37 се чувствам като на 27, само външно не си личи Crazy
Виж целия пост
# 13
Истината е, че времето си тече, трийсетте не са като на двайсет и скоро ще сме лелки. Необратимо. Grinning

Лелка можеш да си и на 20. Не е до възраст. Майка ми е на 58 и все още не е.
Виж целия пост
# 14
Истината е, че времето си тече, трийсетте не са като на двайсет и скоро ще сме лелки. Необратимо. Grinning

Аз пък съм леля на 25 годишна госпожица  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия